Helsinkio olimpinis stadionas - pavyzdiniai žemės darbai

Planuojama, kad per 2016-2019 m. Helsinkio olimpinis stadionas transformuosis į daugiafunkcę areną, atitinkančią tarptautinius stambių renginių reikalavimus. Stadionas atvers duris 2019 m. Mes atliekame kasimo darbus Helsinkio olimpiniame stadione.

Tai yra pirmas nuodugnaus renovacijos projekto etapas. Projektas vykdomas, siekiant užtikrinti, kad stadionas atitiktų sporto federacijų ir didelių renginių organizatorių reikalavimus.

Iškasime maždaug 15 metrų žemės ir ten statysime logistikos, pagalbines ir treniruočių patalpas. Mes taip pat išardysime sporto aikštelę ir per visą ilgį įrengsime bėgimo takelį po stadionu.

Vykdydami žemės darbų etapą, iš statybos objekto kasdien išgabensime apie 130 uolienomis pakrautų sunkvežimių. Iš viso pašalinsime apie 150 000 kubinių metrų iškastų uolienų. Helsinkio miestas planuoja jas panaudoti kaip pagrindą būsimoms gyvenamosioms zonoms prie jūros.

Kadangi stadionas yra miesto centre, netoli tankiai apgyvendintos zonos, darbams turėjome skirti ypatingą dėmesį. Dėl tankaus pėsčiųjų ir dviračių takų tinklo aplinkinėje vietovėje ypatingas dėmesys taip pat turi būti skiriamas eismui statybos objekte.

Stadiono fondo generalinė direktorė Maija Innanen įsivaizduoja, kad baigtas renovuoti stadionas taps modernia daugiafunkce arena, kuri bus dar patogesnė žmonėms ir galės varžytis dėl svarbių sporto renginių ir geriausių atlikėjų koncertų rengimo.

1938 m. pastatytas olimpinis stadionas yra Suomijos nacionalinės senienų valdybos saugomas objektas.

Detalės

Helsinkio olimpinis stadionas
Stadiono fondas
Helsinkis
Suomija
2017

Pagrindinio biuro adresas

UAB „Lemminkainen Lietuva"
Granito g. 4, LT-02241 Vilnius
Tel. +370 5 2641426
Faks. +370 5 2306317
lietuva@lemminkainen.com