Asfaltavimo darbai Helsinkio oro uoste

Turime daug patirties oro uostų dangos klojime – Suomijoje ir už jos ribų. Helsinkio oro uoste šešis metus iš eilės vykdėme asfaltavimo sutartis su bendrove „Finavia".

Vykdant oro uosto darbus, medžiagoms ir dangos klojimui taikomi itin griežti kokybės reikalavimai. Renkantis dangos klojimo medžiagą oro uostui, svarbūs kriterijai – ilgalaikis patvarumas ir eksploatacijos kaštai. Todėl pabrėžiame tam tikras dangos savybes, pvz., stabilumą ir atsparumą oro sąlygoms. Be to, taikoma daugybė tarptautinių saugos reglamentų. Taip pat itin svarbus veiksnys dirbant oro uoste yra grafiko laikymasis.

2016 m. balandį pradėta vykdyti sutartis apima oro uosto riedėjimo takų ir zonų oro uosto lygmeniu frezavimą ir asfaltavimą. Darbui atlikti reikia maždaug 80 000 t dangos. Be to, sutartis apima nusileidimo zonos apšvietimo papildomos linijos statybą. Numatyta sutarties darbų pabaiga – 2016 m. spalį.

2015 m. įgyvendinome 1 kilimo ir tūpimo tako asfaltavimo sutartį – paklota apytiksliai 137 000 t dangos. Kilimo ir tūpimo tako renovacija buvo vykdoma laikantis sudėtingo grafiko ir buvo išskirstyta į etapus, kad eismas visada galėtų vykti dviem riedėjimo takais, leidžiančiais kirsti renovuojamą tūpimo ir kilimo taką.

2012–2014 m. bendroji sutartis apėmė dangos frezavimo ir 3 kilimo ir tūpimo tako bei riedėjimo takų dangos klojimo darbus. Sutartis buvo įgyvendinta laikantis bendrovių „Finavia" ir „Lemminkäinen" partneryste grįsto modelio. Dėl laisvo informacijos srauto, įgyvendinant projektą, sprendimai buvo priimami greitai ir efektyviai. Pasiekėme projektui iškeltus kokybės ir grafiko tikslus. Partnerystės modelis leido be trukdžių apsikeisti informacija ir optimizuoti darbą, kad poveikis oro eismui būtų minimalus.

2011 m. įgyvendinome dangos asfaltavimo sutartį, apimančią eismo zonų ir oro uosto zonų Helsinkio oro uoste remontą ir dangos klojimą. Paklojome maždaug 45 000 t dangos. 2010 m. oro uosto zonose paklojome maždaug 15 000 t asfalto masės.

Detalės

Asfaltavimo darbai Helsinkio oro uoste
„Finavia“
Vantaa
Suomija
2017

Pagrindinio biuro adresas

UAB „Lemminkainen Lietuva"
Granito g. 4, LT-02241 Vilnius
Tel. +370 5 2641426
Faks. +370 5 2306317
lietuva@lemminkainen.com