Apdovanotas armavimas

Mes laimėjome tarptautinį 2015 m. Meistriškumo apdovanojimą už įtemptojo armavimo konstrukcijas Tapiola centrinėje automobilių stovėjimo aikštelėje Espo mieste, Suomijoje.

Tapiola projektas Espo mieste, Suomijoje, buvo įvertintas tarptautiniu 2015 m. Meistriškumo apdovanojimu už stovėjimo aikštelės konstrukcijas. Apdovanojimą balandžio mėnesį Hiustono mieste, JAV, suteikė Įtemptojo armavimo institutas už įtemptojo armavimo konstrukcijų įrengimą Tapiolos regione. Įtemptojo armavimo konstrukcijas projektavo Sweco Structures, o Lemminkäinen buvo atsakinga už konstrukcijų įrengimo darbus.

Šis ypatingas apdovanojimas suteikiamas kas dvejus metus. Vertinimo kriterijai – kūrybingumas, inovacijos, konstrukcijų išmoningumas, ekonomiškumas, funkcionalumas, konstruktyvumas ir estetika.

Svarbiausia – profesionalūs montuotojai

„Šis apdovanojimas pamalonino visą mūsų komandą. Mums tai buvo sudėtingi darbai. Projekte buvo panaudoti 49 atskiri liejimo blokai, o tvirtinant betono konstrukcijas buvo sumontuota apie 150 kilometrų lynų. Projektas buvo vykdomas nuo 2014 m. gegužės iki gruodžio mėnesio," –pasakojo Mikko Toivonen, Įtemptojo armavimo inžinerijos padalinio vadovas.

„Vykdant įtemptojo armavimo darbus, svarbiausia, kad montuotojai būtų savo srities profesionalai, kad naudotume puikios būklės įrangą, o darbai būtų puikiai suplanuoti," – pabrėžė Mikko.

Tekstas: Riikka Vuokila
Nuotrauka: Lemminkäinen

2015.09.22

2 žmonėms tai patinka