2014 m. „Lemminkäinen“ finansinių ataskaitų suvestinė

Pritaikytos našumo technologijos suteikia stipresnį balansą ir didesnį pelningumą

„2014 m. buvo labai sudėtingi „Lemminkäinen" įmonei. Nepaisant to, priemonės, kurių turėjome imtis pavasarį, buvo veiksmingos ir apyvartos situacija yra pagerėjusi. Mūsų pagrindiniai tikslai – balanso stiprinimas, pelningumo ir konkurencingumo gerinimas", – teigia „Lemminkäinen" prezidentas ir generalinis direktorius Casimir Lindholm.

„Pavasarį pradėjome sąnaudų taupymo programą Deliver 2014, kuri buvo orientuota į mūsų pagrindinius tikslus. Programa leido pasiekti teigiamų rezultatų Norvegijoje ir pagerino pelningumą Rusijoje. Deja, šios priemonės taip pat lėmė ir darbuotojų skaičiaus mažinimą."

„Nuo praėjusių metų mūsų rezultatai smarkiai pagerėjo. Suomijos infrastruktūros projektai, asfaltavimo ir statybų veiklos projektai Helsinkyje ir apylinkėse buvo deramai vykdomi. Nepaisant neaiškumų Rusijoje, būsto pardavimai pagyvėjo; mes pabaigėme du didelius gyvenamųjų namų projektus Sankt Peterburge. Švelnus oras pratęsė asfaltavimo sezoną visose mūsų veiklos valstybėse."

„Nors situacija rinkoje išlieka sudėtinga, 2015 m. turėjome gerą atspirties tašką. Mes siekiame padidinti savo konkurencingumą veiklos efektyvinimo priemonėmis. Be to, orientuojamės į projekto ir rizikos valdymą, į žiemos sezono planavimą ir į technikos parko optimizavimą. Tai sukurs tvirtus pagrindus mūsų konkurencinei pozicijai stiprinti Šiaurės Europos statybų infrastruktūroje."

2014 m. finansinių ataskaitų suvestinė (anglų k.)

2015.03.20

2 žmonėms tai patinka