Ar jūsų duomenys apsaugoti?

Perduoti duomenis moderniame pasaulyje paprasta. Deja, tuo piktnaudžiauti taip pat nesudėtinga. Būkite budrūs ir išvenkite nemalonumų.

Statybų sektoriuje vis dažniau naudojamos IT paslaugos ir duomenų perdavimas elektroniniu būdu. Mobiliųjų įrenginių naudojimas statybos objektuose tampa vis įprastesnis. „Kita vertus, su interneto paslaugomis susijusių nusikaltimų skaičius taip pat išaugo. Tapatybės vagystės, virusai ir duomenų išviliojimo atvejai užfiksuojami kasdien“, – sako įmonių grupės „Lemminkäinen“ IT skyriaus direktorius Markku Penttinenas . Mūsų darbuotojai taip pat gavo apgaulingų pranešimų, kuriuos tariamai siuntė...

2016.08.30

Karštis prasidėjo

Gerkite daug vandens, nepamirškite daryti pertraukėlių, dėvėkite tinkamą įrangą. Tuomet diena bus gera, galėsite dirbti net tada, kai kepins saulė.

Skaitykite plačiau

Diena su generaliniu direktoriumi

Greitai inžinieriumi tapsiąs Mikaelis Hautala turėjo galimybę susipažinti su statybos pramone ir aukščiausio lygio verslo vadyba.

Skaitykite plačiau

Kaip pastatyti laivų prieplauką nesušlapus kojų

Kūrybiški sprendimai visada yra naudingi. Laivų prieplaukos įprastai statomos naudojant plaustus kaip darbo pagrindą. Paaiškėjo, kad laikino uolienų pylimo naudojimas padeda sutaupyti lėšų.

Skaitykite plačiau

Pridėkite Lemmy piktogramą savo mobiliajame telefone

Paprastai naudokitės Lemmy tinklalapiu savo telefone. Piktograma atsiras pagrindiniame ekrane – kaip ir bet kurios kitokios programos nuoroda. Jūs galite ją „nutempti“ į bet kurią norimą vietą. Pateikiame trumpų rekomendacijų.

Skaitykite plačiau

2015 m. metinė ataskaita

Mūsų tinklalapyje anglų ir suomių kalbomis jau pateikta 2015 m. „Lemminkäinen“ metinė ataskaita.

Skaitykite plačiau

2015 m. „Lemminkäinen“ finansinės ataskaitos Tęsiame suplanuotus darbus

„Dabar mūsų įmonė yra finansiškai stabilesnė nei prieš dvejus metus“, – sako prezidentas ir generalinis direktorius Casimiras Lindholmas (Casimir Lindholm).

Skaitykite plačiau

„Confalt” dangos takeliai aplink Muzikos namus

Šiais metais buvo tvarkoma naujai pastatytų Muzikos namų aplinka Olborge, Danijoje. Poilsio zonoje dabar sumontuoti gražūs suoliukai, naujai pasodinta medžių ir įrengtas takų iš Lemminkäinen „Confalt”dangos tinklas.

Skaitykite plačiau

Jykä ilsisi

Jykä – frezavimo staklės, kurioms reikia techninės apžiūros po įtempto vasaros sezono ir parengimo kitam sezonui.

Skaitykite plačiau