Dabar aš asfaltuotojas

Tomas Erikas Broksas (Tom Erik Broks) tiesia kelius Finmarke, Norvegijoje nuo 2007 metų. Jis volavo, vairavo gudronatorių ir dirbo padėjėju. O dabar jis yra komandos lyderis, išlaikęs asfaltuotojo kvalifikacinį egzaminą.

„Pažymėjimas – tai tavęs ir tavo atliekamo darbo pripažinimas. Jis turi vertę. Dabar galiu sau pasakyti, kad esu asfaltuotojas. Tai yra tai, ką aš iš tiesų moku daryti“, – pasakoja Tomas Erikas. Prieš kvalifikacinį egzaminą Tomas Erikas nervinosi ir praleido daug laiko svarstydamas, ką šis išlaikytas egzaminas suteiks. „Labiausiai bijojau teorinės egzamino dalies ir stebėjimo, kurį atlieka egzaminuotojas praktinėje dalyje. Vis dėlto, viskas pavyko puikiai ir nebuvo ko jaudintis. Per...

2017.03.29

Malonus pasivažinėjimas Salyno taku

Išasfaltavome daugiau nei 30 kilometrų nuostabaus vaizdingo kelio Pietvakarių Suomijoje. Dirbant salyne, teko kruopščiai derinti darbus prie keltų tvarkaraščių ir padvigubinti statybines medžiagas gabenančių sunkvežimių skaičių.

Skaitykite plačiau

Tebūnie šviesa ir saugumas!

Pasirenkite sudėtingoms sąlygoms. Mes pateikiame pagrindinius jūsų ir statybvietės saugumo laikymosi žiemą metodus.

Skaitykite plačiau

Mūsų nuorodos interneto svetainėje

Ar jums reikia informacijos apie įmonės „Lemminkäinen“ įvykdytus statybos projektus?

Skaitykite plačiau

Geras komandinis darbas

„Lemminkäinen“ darbuotojai yra patenkinti savo darbu ir jiems patinka dirbti su savo komandomis.

Skaitykite plačiau

Silkeborgo greitkelis – darbas atliktas!

Baigę asfaltuoti paskutinį Silkeborgo greitkelio vakarinės dalies 4 km ruožą, mes puikiai užbaigėme šio projekto darbus. Tai buvo labiausiai aptarinėjamas ir prestižiškiausias greitkelio projektas centrinėje Jutlandijos dalyje.

Skaitykite plačiau

Ištirkite socialinę žiniasklaidą

„Patinka“, „dalytis“, „tinklas“… Naudokitės socialine žiniasklaida. Galbūt pradėjote rašyti tinklaraštį?

Skaitykite plačiau

Ar jūsų duomenys apsaugoti?

Perduoti duomenis moderniame pasaulyje paprasta. Deja, tuo piktnaudžiauti taip pat nesudėtinga. Būkite budrūs ir išvenkite nemalonumų.

Skaitykite plačiau

Karštis prasidėjo

Gerkite daug vandens, nepamirškite daryti pertraukėlių, dėvėkite tinkamą įrangą. Tuomet diena bus gera, galėsite dirbti net tada, kai kepins saulė.

Skaitykite plačiau