Karštis prasidėjo

Gerkite daug vandens, nepamirškite daryti pertraukėlių, dėvėkite tinkamą įrangą. Tuomet diena bus gera, galėsite dirbti net tada, kai kepins saulė.

Darbų sezonas statybų aikštelėse prasidėjo. Geras oras leidžia sklandžiai vykti darbams, bet per daug saulės nėra gerai . „Saugiau ir maloniau dirbti tvankiame vasaros ore galima – tik reikia tinkamai pasirengti," – sako Kati Kaskiala , sveikatos, saugumo, kokybės ir aplinkos skyriaus direktorė. – „Geriant daug vandens, darant pertraukėles ir našiai organizuojant darbą galima ženkliai sumažinti neigiamą vasaros karščio poveikį." Statybų aikštelėse per karščius nepakanka lengvesnių drabužių,...

2016.07.12

Diena su generaliniu direktoriumi

Greitai inžinieriumi tapsiąs Mikaelis Hautala turėjo galimybę susipažinti su statybos pramone ir aukščiausio lygio verslo vadyba.

Skaitykite plačiau

Kaip pastatyti laivų prieplauką nesušlapus kojų

Kūrybiški sprendimai visada yra naudingi. Laivų prieplaukos įprastai statomos naudojant plaustus kaip darbo pagrindą. Paaiškėjo, kad laikino uolienų pylimo naudojimas padeda sutaupyti lėšų.

Skaitykite plačiau

Pridėkite Lemmy piktogramą savo mobiliajame telefone

Paprastai naudokitės Lemmy tinklalapiu savo telefone. Piktograma atsiras pagrindiniame ekrane – kaip ir bet kurios kitokios programos nuoroda. Jūs galite ją „nutempti“ į bet kurią norimą vietą. Pateikiame trumpų rekomendacijų.

Skaitykite plačiau

2015 m. metinė ataskaita

Mūsų tinklalapyje anglų ir suomių kalbomis jau pateikta 2015 m. „Lemminkäinen“ metinė ataskaita.

Skaitykite plačiau

2015 m. „Lemminkäinen“ finansinės ataskaitos Tęsiame suplanuotus darbus

„Dabar mūsų įmonė yra finansiškai stabilesnė nei prieš dvejus metus“, – sako prezidentas ir generalinis direktorius Casimiras Lindholmas (Casimir Lindholm).

Skaitykite plačiau

„Confalt” dangos takeliai aplink Muzikos namus

Šiais metais buvo tvarkoma naujai pastatytų Muzikos namų aplinka Olborge, Danijoje. Poilsio zonoje dabar sumontuoti gražūs suoliukai, naujai pasodinta medžių ir įrengtas takų iš Lemminkäinen „Confalt”dangos tinklas.

Skaitykite plačiau

Jykä ilsisi

Jykä – frezavimo staklės, kurioms reikia techninės apžiūros po įtempto vasaros sezono ir parengimo kitam sezonui.

Skaitykite plačiau

Tebūnie šviesa ir saugumas!

Pasirenkite sudėtingoms sąlygoms. Mes pateikiame pagrindinius jūsų ir statybvietės saugumo laikymosi žiemą metodus.

Skaitykite plačiau