Kaip pastatyti laivų prieplauką nesušlapus kojų

Kūrybiški sprendimai visada yra naudingi. Laivų prieplaukos įprastai statomos naudojant plaustus kaip darbo pagrindą. Paaiškėjo, kad laikino uolienų pylimo naudojimas padeda sutaupyti lėšų.

Oulu miestas pateikė Toppilansalmi laivų prieplaukos statybos užsakymą. Buvo pasiūlytas įprastas sprendimas, kai pamatų klojimo darbai vykdomi naudojant plaustus. „Mes pasiūlėme naują metodą", – sako vadovas Janne Lammi . „Nusprendėme pastumti kranto liniją penkis metrus ir vykdyti pamatų klojimo darbus nuo laikino uolienų pylimo." Mes laimėjome konkursą ir pradėjome pildyti šešių metrų gylio daubą uolienomis išilgai kranto linijos. Skaldytos uolienos buvo atgabentos iš kitos „Lemminkäinen"...

2016.04.26

Pridėkite Lemmy piktogramą savo mobiliajame telefone

Paprastai naudokitės Lemmy tinklalapiu savo telefone. Piktograma atsiras pagrindiniame ekrane – kaip ir bet kurios kitokios programos nuoroda. Jūs galite ją „nutempti“ į bet kurią norimą vietą. Pateikiame trumpų rekomendacijų.

Skaitykite plačiau

2015 m. metinė ataskaita

Mūsų tinklalapyje anglų ir suomių kalbomis jau pateikta 2015 m. „Lemminkäinen“ metinė ataskaita.

Skaitykite plačiau

2015 m. „Lemminkäinen“ finansinės ataskaitos Tęsiame suplanuotus darbus

„Dabar mūsų įmonė yra finansiškai stabilesnė nei prieš dvejus metus“, – sako prezidentas ir generalinis direktorius Casimiras Lindholmas (Casimir Lindholm).

Skaitykite plačiau

„Confalt” dangos takeliai aplink Muzikos namus

Šiais metais buvo tvarkoma naujai pastatytų Muzikos namų aplinka Olborge, Danijoje. Poilsio zonoje dabar sumontuoti gražūs suoliukai, naujai pasodinta medžių ir įrengtas takų iš Lemminkäinen „Confalt”dangos tinklas.

Skaitykite plačiau

Jykä ilsisi

Jykä – frezavimo staklės, kurioms reikia techninės apžiūros po įtempto vasaros sezono ir parengimo kitam sezonui.

Skaitykite plačiau

Tebūnie šviesa ir saugumas!

Pasirenkite sudėtingoms sąlygoms. Mes pateikiame pagrindinius jūsų ir statybvietės saugumo laikymosi žiemą metodus.

Skaitykite plačiau

Teigiamas rezultatas

2015 m. darbuotojų apklausos rezultatai rodo, jog esame patenkinti savo darbdaviu.

Skaitykite plačiau

Mūsų klientų atsiliepimai

Mes reguliariai atliekame klientų patenkinimo apklausas visose mūsų veiklos valstybėse. Čia pateikiame naujausios apklausos rezultatus.

Skaitykite plačiau