Geras komandinis darbas

„Lemminkäinen“ darbuotojai yra patenkinti savo darbu ir jiems patinka dirbti su savo komandomis.

Remiantis rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais atliktos darbuotojų apklausos rezultatais, bendras „Lemminkäinen" darbuotojų pasitenkinimas darbu šiek tiek padidėjo: 1–5 balų skalėje pasitenkinimo darbu rodiklis buvo 4,04, lyginant su 4,00 balais 2015 m. Respondentai skyrė aukštus balus komandinei dvasiai (4,27) ir patirčiai su užsakovais (4,19); mes jaučiame, kad mūsų užsakovai gauna geras paslaugas. Lojalumas darbdaviui yra aukštas (4,18) ir mes esame patenkinti savo darbu (4,23). Turėtume toliau...

2016.10.25

Silkeborgo greitkelis – darbas atliktas!

Baigę asfaltuoti paskutinį Silkeborgo greitkelio vakarinės dalies 4 km ruožą, mes puikiai užbaigėme šio projekto darbus. Tai buvo labiausiai aptarinėjamas ir prestižiškiausias greitkelio projektas centrinėje Jutlandijos dalyje.

Skaitykite plačiau

Ištirkite socialinę žiniasklaidą

„Patinka“, „dalytis“, „tinklas“… Naudokitės socialine žiniasklaida. Galbūt pradėjote rašyti tinklaraštį?

Skaitykite plačiau

Ar jūsų duomenys apsaugoti?

Perduoti duomenis moderniame pasaulyje paprasta. Deja, tuo piktnaudžiauti taip pat nesudėtinga. Būkite budrūs ir išvenkite nemalonumų.

Skaitykite plačiau

Karštis prasidėjo

Gerkite daug vandens, nepamirškite daryti pertraukėlių, dėvėkite tinkamą įrangą. Tuomet diena bus gera, galėsite dirbti net tada, kai kepins saulė.

Skaitykite plačiau

Diena su generaliniu direktoriumi

Greitai inžinieriumi tapsiąs Mikaelis Hautala turėjo galimybę susipažinti su statybos pramone ir aukščiausio lygio verslo vadyba.

Skaitykite plačiau

Kaip pastatyti laivų prieplauką nesušlapus kojų

Kūrybiški sprendimai visada yra naudingi. Laivų prieplaukos įprastai statomos naudojant plaustus kaip darbo pagrindą. Paaiškėjo, kad laikino uolienų pylimo naudojimas padeda sutaupyti lėšų.

Skaitykite plačiau

Pridėkite Lemmy piktogramą savo mobiliajame telefone

Paprastai naudokitės Lemmy tinklalapiu savo telefone. Piktograma atsiras pagrindiniame ekrane – kaip ir bet kurios kitokios programos nuoroda. Jūs galite ją „nutempti“ į bet kurią norimą vietą. Pateikiame trumpų rekomendacijų.

Skaitykite plačiau

2015 m. metinė ataskaita

Mūsų tinklalapyje anglų ir suomių kalbomis jau pateikta 2015 m. „Lemminkäinen“ metinė ataskaita.

Skaitykite plačiau