Ištirkite socialinę žiniasklaidą

„Patinka“, „dalytis“, „tinklas“… Naudokitės socialine žiniasklaida. Galbūt pradėjote rašyti tinklaraštį?

Mes visi naudojamės socialine žiniasklaida ir dalyvaujame jos procesuose. Pasinaudodami socialine žiniasklaida, galime susisiekti su visomis suinteresuotosiomis šalimis, įskaitant esamus ir būsimus užsakovus bei darbuotojus, partnerius ir sprendimus priimančius asmenis. Dalyvavimas socialinės žiniasklaidos procesuose tiesioginiai formuoja supratimą apie įmonę „Lemminkäinen" ir jos ženklą. Todėl kiekvienas iš mūsų turi išmokti esminius dalykus. Paskelbkite tai socialinėje žiniasklaidoje Geras...

2016.09.27

Ar jūsų duomenys apsaugoti?

Perduoti duomenis moderniame pasaulyje paprasta. Deja, tuo piktnaudžiauti taip pat nesudėtinga. Būkite budrūs ir išvenkite nemalonumų.

Skaitykite plačiau

Karštis prasidėjo

Gerkite daug vandens, nepamirškite daryti pertraukėlių, dėvėkite tinkamą įrangą. Tuomet diena bus gera, galėsite dirbti net tada, kai kepins saulė.

Skaitykite plačiau

Diena su generaliniu direktoriumi

Greitai inžinieriumi tapsiąs Mikaelis Hautala turėjo galimybę susipažinti su statybos pramone ir aukščiausio lygio verslo vadyba.

Skaitykite plačiau

Kaip pastatyti laivų prieplauką nesušlapus kojų

Kūrybiški sprendimai visada yra naudingi. Laivų prieplaukos įprastai statomos naudojant plaustus kaip darbo pagrindą. Paaiškėjo, kad laikino uolienų pylimo naudojimas padeda sutaupyti lėšų.

Skaitykite plačiau

Pridėkite Lemmy piktogramą savo mobiliajame telefone

Paprastai naudokitės Lemmy tinklalapiu savo telefone. Piktograma atsiras pagrindiniame ekrane – kaip ir bet kurios kitokios programos nuoroda. Jūs galite ją „nutempti“ į bet kurią norimą vietą. Pateikiame trumpų rekomendacijų.

Skaitykite plačiau

2015 m. metinė ataskaita

Mūsų tinklalapyje anglų ir suomių kalbomis jau pateikta 2015 m. „Lemminkäinen“ metinė ataskaita.

Skaitykite plačiau

2015 m. „Lemminkäinen“ finansinės ataskaitos Tęsiame suplanuotus darbus

„Dabar mūsų įmonė yra finansiškai stabilesnė nei prieš dvejus metus“, – sako prezidentas ir generalinis direktorius Casimiras Lindholmas (Casimir Lindholm).

Skaitykite plačiau

„Confalt” dangos takeliai aplink Muzikos namus

Šiais metais buvo tvarkoma naujai pastatytų Muzikos namų aplinka Olborge, Danijoje. Poilsio zonoje dabar sumontuoti gražūs suoliukai, naujai pasodinta medžių ir įrengtas takų iš Lemminkäinen „Confalt”dangos tinklas.

Skaitykite plačiau