Malonus pasivažinėjimas Salyno taku

Išasfaltavome daugiau nei 30 kilometrų nuostabaus vaizdingo kelio Pietvakarių Suomijoje. Dirbant salyne, teko kruopščiai derinti darbus prie keltų tvarkaraščių ir padvigubinti statybines medžiagas gabenančių sunkvežimių skaičių.

Salyno takas – unikalus, vaizdingas Suomijos motorinių transporto priemonių kelias. Apžiūrėti vaizdus važiuojant salynu – unikali patirtis. Paprastai norint pasigėrėti šiais vaizdais, tenka leistis į kruizą. Išasfaltavome keturias tako dalis. Projektas prasidėjo rugsėjo mėnesį Iniö ir Jumo salose, spalį buvo tęsiamas Nauvo ir Korppoo salose. Iš viso buvo nutiesta daugiau nei 31 kilometras naujo kelio. Maršrutas pastarąjį kartą asfaltuotas 2000 m. „Griovėtas ir kitaip pažeistas kelias darėsi...

2017.01.17

Tebūnie šviesa ir saugumas!

Pasirenkite sudėtingoms sąlygoms. Mes pateikiame pagrindinius jūsų ir statybvietės saugumo laikymosi žiemą metodus.

Skaitykite plačiau

Mūsų nuorodos interneto svetainėje

Ar jums reikia informacijos apie įmonės „Lemminkäinen“ įvykdytus statybos projektus?

Skaitykite plačiau

Geras komandinis darbas

„Lemminkäinen“ darbuotojai yra patenkinti savo darbu ir jiems patinka dirbti su savo komandomis.

Skaitykite plačiau

Silkeborgo greitkelis – darbas atliktas!

Baigę asfaltuoti paskutinį Silkeborgo greitkelio vakarinės dalies 4 km ruožą, mes puikiai užbaigėme šio projekto darbus. Tai buvo labiausiai aptarinėjamas ir prestižiškiausias greitkelio projektas centrinėje Jutlandijos dalyje.

Skaitykite plačiau

Ištirkite socialinę žiniasklaidą

„Patinka“, „dalytis“, „tinklas“… Naudokitės socialine žiniasklaida. Galbūt pradėjote rašyti tinklaraštį?

Skaitykite plačiau

Ar jūsų duomenys apsaugoti?

Perduoti duomenis moderniame pasaulyje paprasta. Deja, tuo piktnaudžiauti taip pat nesudėtinga. Būkite budrūs ir išvenkite nemalonumų.

Skaitykite plačiau

Karštis prasidėjo

Gerkite daug vandens, nepamirškite daryti pertraukėlių, dėvėkite tinkamą įrangą. Tuomet diena bus gera, galėsite dirbti net tada, kai kepins saulė.

Skaitykite plačiau

Diena su generaliniu direktoriumi

Greitai inžinieriumi tapsiąs Mikaelis Hautala turėjo galimybę susipažinti su statybos pramone ir aukščiausio lygio verslo vadyba.

Skaitykite plačiau