Bendradarbiavimas Arlandos oro uosto projekte

Stokholmo Arlandos oro uosto plėtra Švedijoje reiškia tuzinus naujų statybos objektų ir intensyvesnį sunkvežimių eismą. Čia mes statome logistikos centrą, kuris koordinuos judėjimą į ir iš statybos objektų.

18 000 kv. m. aikštelėje šalia Arlandos oro uosto oranžiniai volai ir žemkasės kursuoja pirmyn ir atgal, asfaltavimo technikai atvykstant pradėti savo darbo. Naujasis logistikos centras yra puikus pavyzdys, kai statybos objekto darbus kartu vykdo infrastruktūros projektų asfaltavimo padaliniai. „Naujasis logistikos centras statomas siekiant išvengti grūsčių aplink Arlandos oro uostą. Bendrovės planuoja savo atvykimus ir susisiekia su logistikos centru, kad užsakytų patekimą į objektą....

2017.10.10

Judriausia statybvietė Suomijoje

Helsinkio oro uosto plėtra yra vienas sudėtingiausių iki šiol Suomijoje vykdytų projektų. Iš statybininkų tikimasi aukščiausios kokybės rezultatų ir optimalaus saugumo be jokių išlygų

Skaitykite plačiau

Tikslumo ir greito tempo reikalaujančios statybos

Mes esame pagrindinis Kekavos industrinio parko Latvijoje statybos darbų rangovas.

Skaitykite plačiau

Tinkamas planavimas – pusiaukelė į sėkmę

Naujajame Oulu Hiukkavaara gyvenamajame rajone pagal sudarytą bendradarbiavimo sutartį statomas bendruomenės centras.

Skaitykite plačiau

Iš naftos uosto – į gyvenamąjį kvartalą

Stokholmo „Södra Kajen“, buvusiame naftos uoste, klojami gyvenamojo kvartalo pamatai. Šiame projekte dirbame ir krante, ir jūroje.

Skaitykite plačiau

Statybos vario kasykloje

Gällivare savivaldybėje Šiaurės Švedijoje sparčiai kyla mūsų statoma skaldos gavybos technologinė linija. Šis projektas kasybos bendrovei – didžiulė investicija, mums – puiki proga parodyti, ką sugebame.

Skaitykite plačiau

Espo sprogdinamos uolienos netrūksta

Požeminės nuotekų valyklos Suomijos Espo miesto Blominmäki rajone statybos – tai unikalaus masto kasybos projektas. Mūsų patyrę darbuotojai žino, kaip tinkamai atlikti tokius darbus.

Skaitykite plačiau

Atgaiva pavargusioms akims

Rusijos Leningrado srityje įsikūręs Sosnovyj Bor jau laukia naujo gyvenamųjų namų komplekso Rantalos statybų, kurias vykdys „Lemminkäinen“.

Skaitykite plačiau

Sparti greitkelio statyba

Šiuo metu labai sparčiai statomas naujas, kelis Vakarų Danijos taškus sujungsiantis greitkelis. 22 iš 39 kelio atkarpos kilometrų statyba buvo patikėta mūsų patyrusiai komandai.

Skaitykite plačiau