Judriausia statybvietė Suomijoje

Helsinkio oro uosto plėtra yra vienas sudėtingiausių iki šiol Suomijoje vykdytų projektų. Iš statybininkų tikimasi aukščiausios kokybės rezultatų ir optimalaus saugumo be jokių išlygų

67 metrų ilgio keleivinis lėktuvas „A350“ – naujausias „Finnair“ pirkinys ir  naujas oro transporto flagmanas skrydžiams į Aziją, yra tiktas aviacijos gigantas. O lyginant pagal dydį, 36 metrų ilgio orlaivis ,,Embraer 90“ atrodo kiek didesnis negu musė. Tačiau „Lemminkäinen“ komanda čia ne tam, kad fotografuotų lėktuvus. Helsinkio oro uoste dirbančiai komandai, kuri siekia išplėsti jo pajėgumus, visi orlaiviai atrodo vienodai, kad ir koks būtų jų dydis. Įgyvendinant šį projektą, svarbiausia...

2017.08.01

Tikslumo ir greito tempo reikalaujančios statybos

Mes esame pagrindinis Kekavos industrinio parko Latvijoje statybos darbų rangovas.

Skaitykite plačiau

Tinkamas planavimas – pusiaukelė į sėkmę

Naujajame Oulu Hiukkavaara gyvenamajame rajone pagal sudarytą bendradarbiavimo sutartį statomas bendruomenės centras.

Skaitykite plačiau

Iš naftos uosto – į gyvenamąjį kvartalą

Stokholmo „Södra Kajen“, buvusiame naftos uoste, klojami gyvenamojo kvartalo pamatai. Šiame projekte dirbame ir krante, ir jūroje.

Skaitykite plačiau

Statybos vario kasykloje

Gällivare savivaldybėje Šiaurės Švedijoje sparčiai kyla mūsų statoma skaldos gavybos technologinė linija. Šis projektas kasybos bendrovei – didžiulė investicija, mums – puiki proga parodyti, ką sugebame.

Skaitykite plačiau

Espo sprogdinamos uolienos netrūksta

Požeminės nuotekų valyklos Suomijos Espo miesto Blominmäki rajone statybos – tai unikalaus masto kasybos projektas. Mūsų patyrę darbuotojai žino, kaip tinkamai atlikti tokius darbus.

Skaitykite plačiau

Atgaiva pavargusioms akims

Rusijos Leningrado srityje įsikūręs Sosnovyj Bor jau laukia naujo gyvenamųjų namų komplekso Rantalos statybų, kurias vykdys „Lemminkäinen“.

Skaitykite plačiau

Sparti greitkelio statyba

Šiuo metu labai sparčiai statomas naujas, kelis Vakarų Danijos taškus sujungsiantis greitkelis. 22 iš 39 kelio atkarpos kilometrų statyba buvo patikėta mūsų patyrusiai komandai.

Skaitykite plačiau

„Big Room“ suteikia oro uosto plėtrai varomosios jėgos

Didžiausio Suomijoje Helsinkio oro uosto plėtros darbai reikalauja tokio veiklos modelio, kuris užtikrintų sklandų užsakovo ir rangovo bendradarbiavimą. Projektas bus vykdomas metų metus ir kiekvienas darbų etapas turi būti suplanuotas remiantis aviacijos saugumo reikalavimais.

Skaitykite plačiau