Kylame

Talino oro uosto atnaujinimas suteikia mums didelių galimybių.

Mes vykdome didžiausią savo užduotį Estijoje – Talino oro uosto kilimo ir tūpimo aikštelės remonto ir plėtros darbus. Statybos jau vykdomos, darbai pagal sutartį turi būti baigti iki 2017 m. lapkričio. „Pradėjome projekto darbus, balandį pasirinkdami subrangovus. Gegužę pradėjome faktiškai vykdyti darbus", – sako regiono vadovas Svenas Pertensas . Sutartyje numatyti projektavimo ir statybos darbai, įskaitant žemės darbus, asfaltavimą, lietaus vandens sistemų rekonstrukciją ir oro uosto...

2016.08.16

Helsinkio olimpinis stadionas – pavyzdiniai žemės darbai

Mes atliekame kasimo darbus Helsinkio olimpiniame stadione – jis ir toliau tęs veiklą kaip daugiafunkcė arena.

Skaitykite plačiau

Tiltų asfaltavimas Rusijoje

Mes atnaujinome 220 tiltų Rusijoje, naudodami „Lemmastix“ vandeniui atsparią mastiką ir „Lemproof“ mastikos asfaltą. Sėkmingą projektų įgyvendinimą lėmė mūsų produkto tobulinimas, kompetencija ir patirtis.

Skaitykite plačiau

Aukštyn

OP „Financial Group“ banko buveinė Pietų Karelijoje taps svarbiu Lapenrantos miesto Suomijoje simboliu. Statybos projektas taip pat yra reikšminga įprastų miesto daugiabučių namų renovacijos dalis.

Skaitykite plačiau

Statybos objektas be kelių

Vaizdinga Fjærlando vietovė Vakarų Norvegijoje. Kliento „Småkraft“ užsakymu mes statome keliais nepasiekiamas hidroelektrines. Statybos aikštelę galima pasiekti tik jūra ar sraigtasparniu.

Skaitykite plačiau

Gyvenimas prie jūros

Neseniai Jätkäsaari Helsinkyje buvo uosto zona. Dabar čia statomi daugiaaukščiai pastatai, įskaitant Kompassi butus.

Skaitykite plačiau

Helsinkyje kyla naujas rajonas

Helsinkyje kyla naujas gyvybingas rajonas. Jį projektuojant ir įgyvendinant projektą sudėtingomis sąlygomis bendradarbiavome su savo konkurentais.

Skaitykite plačiau

Nuo biuro iki viešbučio kambarių

Auratalo – 1960-ųjų pradžioje Helsinkyje, Suomijoje, pastatytas objektas. Dabar biurų pastatas yra rekonstruojamas į modernų miesto viešbutį.

Skaitykite plačiau

Rotermann kvartalo požeminė stovėjimo aikštelė

Statyba po vertingu paveldo objektu visuomet turi būti vykdoma itin atsargiai, be to, kai gruntas yra silpnas, o viršuje esančios istorinės konstrukcijos – trapios, reikia specifinių įgūdžių ir planavimo.

Skaitykite plačiau