Helsinkio olimpinis stadionas – pavyzdiniai žemės darbai

Mes atliekame kasimo darbus Helsinkio olimpiniame stadione – jis ir toliau tęs veiklą kaip daugiafunkcė arena.

Ant durų esantis užrašas skelbia: „Muziejaus pedagogas." Iš kabineto išeina vyriausiasis meistras Markku Metsäpelto oranžiniais darbo drabužiais. „Markku pasisekė. Ant mano durų ženklo nėra", – juokauja projekto inžinierius Miro Harjumäki . „Visas stadionas yra uždarytas, kol vykdomas renovacijos projektas. Mūsų statybos objekto biurai yra įrengti Suomijos sporto muziejaus patalpose." 2016 m. kovą įmonė „Lemminkäinen" pradėjo įgyvendinti didelį žemės darbų projektą Olimpiniame stadione. Tai y...

2016.07.11

Tiltų asfaltavimas Rusijoje

Mes atnaujinome 220 tiltų Rusijoje, naudodami „Lemmastix“ vandeniui atsparią mastiką ir „Lemproof“ mastikos asfaltą. Sėkmingą projektų įgyvendinimą lėmė mūsų produkto tobulinimas, kompetencija ir patirtis.

Skaitykite plačiau

Aukštyn

OP „Financial Group“ banko buveinė Pietų Karelijoje taps svarbiu Lapenrantos miesto Suomijoje simboliu. Statybos projektas taip pat yra reikšminga įprastų miesto daugiabučių namų renovacijos dalis.

Skaitykite plačiau

Statybos objektas be kelių

Vaizdinga Fjærlando vietovė Vakarų Norvegijoje. Kliento „Småkraft“ užsakymu mes statome keliais nepasiekiamas hidroelektrines. Statybos aikštelę galima pasiekti tik jūra ar sraigtasparniu.

Skaitykite plačiau

Gyvenimas prie jūros

Neseniai Jätkäsaari Helsinkyje buvo uosto zona. Dabar čia statomi daugiaaukščiai pastatai, įskaitant Kompassi butus.

Skaitykite plačiau

Helsinkyje kyla naujas rajonas

Helsinkyje kyla naujas gyvybingas rajonas. Jį projektuojant ir įgyvendinant projektą sudėtingomis sąlygomis bendradarbiavome su savo konkurentais.

Skaitykite plačiau

Nuo biuro iki viešbučio kambarių

Auratalo – 1960-ųjų pradžioje Helsinkyje, Suomijoje, pastatytas objektas. Dabar biurų pastatas yra rekonstruojamas į modernų miesto viešbutį.

Skaitykite plačiau

Rotermann kvartalo požeminė stovėjimo aikštelė

Statyba po vertingu paveldo objektu visuomet turi būti vykdoma itin atsargiai, be to, kai gruntas yra silpnas, o viršuje esančios istorinės konstrukcijos – trapios, reikia specifinių įgūdžių ir planavimo.

Skaitykite plačiau

Reikšmingas tunelis

Mes asfaltuojame Nordhavnsvej tunelį, kuris žymiai supaprastins Kopenhagos priemiesčių gyventojų susisiekimą. Šio projekto reikalavimai yra itin aukšti.

Skaitykite plačiau