Prie to paties stalo

Mes įgijome vertingos patirties vykdydami darbus pagal aljanso susitarimą Kempelės savivaldybėje Šiaurės Suomijoje, kur plečiame ir renovuojame viešąjį sveikatos priežiūros centrą. Projektas bus baigtas kitais metais.

Kempelės sveikatos priežiūros centro praplėtimo darbai bus baigti 2016 m. rudenį. Po to mes pradėsime po truputį renovuoti senąją centro dalį. Tai yra naujas tokio tipo projektas, nes jis pagrįstas didelio masto bendradarbiavimu. Užsakovas norėjo pritaikyti aljanso susitarimo modelį. Savivaldybė, projektuotojai, projekto vadovai ir rangovai sudaro bendrą organizaciją, kuri yra atsakinga už projekto planavimą ir įgyvendinimą. Kitaip tariant, šios šalys dalijasi tiek riziką, tiek naudą. Pasak...

2016.09.27

Kylame

Talino oro uosto atnaujinimas suteikia mums didelių galimybių.

Skaitykite plačiau

Helsinkio olimpinis stadionas – pavyzdiniai žemės darbai

Mes atliekame kasimo darbus Helsinkio olimpiniame stadione – jis ir toliau tęs veiklą kaip daugiafunkcė arena.

Skaitykite plačiau

Tiltų asfaltavimas Rusijoje

Mes atnaujinome 220 tiltų Rusijoje, naudodami „Lemmastix“ vandeniui atsparią mastiką ir „Lemproof“ mastikos asfaltą. Sėkmingą projektų įgyvendinimą lėmė mūsų produkto tobulinimas, kompetencija ir patirtis.

Skaitykite plačiau

Aukštyn

OP „Financial Group“ banko buveinė Pietų Karelijoje taps svarbiu Lapenrantos miesto Suomijoje simboliu. Statybos projektas taip pat yra reikšminga įprastų miesto daugiabučių namų renovacijos dalis.

Skaitykite plačiau

Statybos objektas be kelių

Vaizdinga Fjærlando vietovė Vakarų Norvegijoje. Kliento „Småkraft“ užsakymu mes statome keliais nepasiekiamas hidroelektrines. Statybos aikštelę galima pasiekti tik jūra ar sraigtasparniu.

Skaitykite plačiau

Gyvenimas prie jūros

Neseniai Jätkäsaari Helsinkyje buvo uosto zona. Dabar čia statomi daugiaaukščiai pastatai, įskaitant Kompassi butus.

Skaitykite plačiau

Helsinkyje kyla naujas rajonas

Helsinkyje kyla naujas gyvybingas rajonas. Jį projektuojant ir įgyvendinant projektą sudėtingomis sąlygomis bendradarbiavome su savo konkurentais.

Skaitykite plačiau

Nuo biuro iki viešbučio kambarių

Auratalo – 1960-ųjų pradžioje Helsinkyje, Suomijoje, pastatytas objektas. Dabar biurų pastatas yra rekonstruojamas į modernų miesto viešbutį.

Skaitykite plačiau