Tiltų asfaltavimas Rusijoje

Mes atnaujinome 220 tiltų Rusijoje, naudodami „Lemmastix“ vandeniui atsparią mastiką ir „Lemproof“ mastikos asfaltą. Sėkmingą projektų įgyvendinimą lėmė mūsų produkto tobulinimas, kompetencija ir patirtis.

Mūsų darbų kokybė yra gerai žinoma. Rusijoje patiesėme daugiau kaip 400 000 m2 vandeniui atsparios dangos. 2015 m. mūsų Asfaltavimo padalinys Maskvos regione paklojo 118 000 m2 tiltų dangos. Tai du kartus viršija 2014 m. atliktų darbų kiekį. Pasak direktoriaus Leo Kaariniemi , mūsų mastikos asfalto technologija yra pagrindinis konkurencinis pranašumas. Tiltų remonto ir statybos darbams Rusijoje jau nuo 1994 m. naudojame savo sukurtą produktą. Pats svarbiausias projektas 2015 m. buvo Podolsko...

2016.06.07

Aukštyn

OP „Financial Group“ banko buveinė Pietų Karelijoje taps svarbiu Lapenrantos miesto Suomijoje simboliu. Statybos projektas taip pat yra reikšminga įprastų miesto daugiabučių namų renovacijos dalis.

Skaitykite plačiau

Statybos objektas be kelių

Vaizdinga Fjærlando vietovė Vakarų Norvegijoje. Kliento „Småkraft“ užsakymu mes statome keliais nepasiekiamas hidroelektrines. Statybos aikštelę galima pasiekti tik jūra ar sraigtasparniu.

Skaitykite plačiau

Gyvenimas prie jūros

Neseniai Jätkäsaari Helsinkyje buvo uosto zona. Dabar čia statomi daugiaaukščiai pastatai, įskaitant Kompassi butus.

Skaitykite plačiau

Helsinkyje kyla naujas rajonas

Helsinkyje kyla naujas gyvybingas rajonas. Jį projektuojant ir įgyvendinant projektą sudėtingomis sąlygomis bendradarbiavome su savo konkurentais.

Skaitykite plačiau

Nuo biuro iki viešbučio kambarių

Auratalo – 1960-ųjų pradžioje Helsinkyje, Suomijoje, pastatytas objektas. Dabar biurų pastatas yra rekonstruojamas į modernų miesto viešbutį.

Skaitykite plačiau

Rotermann kvartalo požeminė stovėjimo aikštelė

Statyba po vertingu paveldo objektu visuomet turi būti vykdoma itin atsargiai, be to, kai gruntas yra silpnas, o viršuje esančios istorinės konstrukcijos – trapios, reikia specifinių įgūdžių ir planavimo.

Skaitykite plačiau

Reikšmingas tunelis

Mes asfaltuojame Nordhavnsvej tunelį, kuris žymiai supaprastins Kopenhagos priemiesčių gyventojų susisiekimą. Šio projekto reikalavimai yra itin aukšti.

Skaitykite plačiau

Gilyn į Taliną

Praėjusių metų pabaigoje vandens tiekimo įmonė „Tallinna Vesi“ nustatė, kad nusėdo dalis paviršiaus grunto šalia populiojo Talino paplūdimio. Kadangi ši vieta yra virš Tihase tunelio kolektoriaus, veiksmų buvo imtasi nedelsiant. Atlikusi tyrimus, įmonė kreipėsi į mus.

Skaitykite plačiau