Aukštyn

OP „Financial Group“ banko buveinė Pietų Karelijoje taps svarbiu Lapenrantos miesto Suomijoje simboliu. Statybos projektas taip pat yra reikšminga įprastų miesto daugiabučių namų renovacijos dalis.

Mes statome naują OP „Financial Group" banko buveinę Lapenrantos miesto centre, maždaug už 200 kilometrų į rytus nuo Helsinkio. Senųjų patalpų Pormestarinkatu eksploatacijos laikotarpis artėja prie pabaigos. Buveinės statyba yra siejama su didesniu projektu – miesto daugiabučių namų renovacija. Įmonei „Lemminkäinen" priklauso sklypas, kuriame bus pastatyta nauja buveinė. Sklype buvo pastatytas prastos būklės komercinis nekilnojamasis turtas, kuris buvo nugriautas prieš pradedant naujus statyb...

2016.05.25

Statybos objektas be kelių

Vaizdinga Fjærlando vietovė Vakarų Norvegijoje. Kliento „Småkraft“ užsakymu mes statome keliais nepasiekiamas hidroelektrines. Statybos aikštelę galima pasiekti tik jūra ar sraigtasparniu.

Skaitykite plačiau

Gyvenimas prie jūros

Neseniai Jätkäsaari Helsinkyje buvo uosto zona. Dabar čia statomi daugiaaukščiai pastatai, įskaitant Kompassi butus.

Skaitykite plačiau

Helsinkyje kyla naujas rajonas

Helsinkyje kyla naujas gyvybingas rajonas. Jį projektuojant ir įgyvendinant projektą sudėtingomis sąlygomis bendradarbiavome su savo konkurentais.

Skaitykite plačiau

Nuo biuro iki viešbučio kambarių

Auratalo – 1960-ųjų pradžioje Helsinkyje, Suomijoje, pastatytas objektas. Dabar biurų pastatas yra rekonstruojamas į modernų miesto viešbutį.

Skaitykite plačiau

Rotermann kvartalo požeminė stovėjimo aikštelė

Statyba po vertingu paveldo objektu visuomet turi būti vykdoma itin atsargiai, be to, kai gruntas yra silpnas, o viršuje esančios istorinės konstrukcijos – trapios, reikia specifinių įgūdžių ir planavimo.

Skaitykite plačiau

Reikšmingas tunelis

Mes asfaltuojame Nordhavnsvej tunelį, kuris žymiai supaprastins Kopenhagos priemiesčių gyventojų susisiekimą. Šio projekto reikalavimai yra itin aukšti.

Skaitykite plačiau

Gilyn į Taliną

Praėjusių metų pabaigoje vandens tiekimo įmonė „Tallinna Vesi“ nustatė, kad nusėdo dalis paviršiaus grunto šalia populiojo Talino paplūdimio. Kadangi ši vieta yra virš Tihase tunelio kolektoriaus, veiksmų buvo imtasi nedelsiant. Atlikusi tyrimus, įmonė kreipėsi į mus.

Skaitykite plačiau

Eismas Arktyje bus saugus visiems

Įgyvendinant didelį projektą, bus visiškai pakeistos dvi žiedinės sankryžos, esančios už miesto Šiaurės Norvegijoje. Tai pagerins pėsčiųjų, dviratininkų ir automobilių eismo srautą bei padidins eismo saugumą sankryžose.

Skaitykite plačiau