Projektas grūsčių epicentre

Mes statome Lagedi kelių lygių sankryžą didelėmis grūstimis garsėjančiame Talino aplinkkelyje Estijoje.

Pirmoji Lagedi tilto pusė jau pastatyta. Tilto briaunų lyginimo darbai kelia tirštus dulkių debesis. Tarsi norėtų mus įtikinti, jog mūsų projektas tikrai vykdomas Talino eismo grūsčių epicentre, – ką tik pakilęs iš šalia esančio oro uosto virš statybos objekto riaumodamas praskrido keleivinis lėktuvas. Priitas Kuldsaaras , projektų vadovas, stovi ant visiškai naujos tilto pusės ir žiūri iš dangaus į senąjį viaduką, kuris skaičiuoja paskutines tarnavimo savaites bei ant jo susidariusį eismo...

2017.12.05

Prestižinio istorinio pastato renovacija

Mes renovuojame „Ilmarinen“ pensijų draudimo bendrovei priklausantį pastatą Helsinkyje. Ši renovacija yra įdomi, nes pastatas yra tankiai užstatytoje istorinėje miesto centrinėje dalyje ir saugomas pagal Suomijos nacionalinės paveldo tarybos taisykles.

Skaitykite plačiau

Bendradarbiavimas Arlandos oro uosto projekte

Stokholmo Arlandos oro uosto plėtra Švedijoje reiškia tuzinus naujų statybos objektų ir intensyvesnį sunkvežimių eismą. Čia mes statome logistikos centrą, kuris koordinuos judėjimą į ir iš statybos objektų.

Skaitykite plačiau

Judriausia statybvietė Suomijoje

Helsinkio oro uosto plėtra yra vienas sudėtingiausių iki šiol Suomijoje vykdytų projektų. Iš statybininkų tikimasi aukščiausios kokybės rezultatų ir optimalaus saugumo be jokių išlygų

Skaitykite plačiau

Tikslumo ir greito tempo reikalaujančios statybos

Mes esame pagrindinis Kekavos industrinio parko Latvijoje statybos darbų rangovas.

Skaitykite plačiau

Tinkamas planavimas – pusiaukelė į sėkmę

Naujajame Oulu Hiukkavaara gyvenamajame rajone pagal sudarytą bendradarbiavimo sutartį statomas bendruomenės centras.

Skaitykite plačiau

Iš naftos uosto – į gyvenamąjį kvartalą

Stokholmo „Södra Kajen“, buvusiame naftos uoste, klojami gyvenamojo kvartalo pamatai. Šiame projekte dirbame ir krante, ir jūroje.

Skaitykite plačiau

Statybos vario kasykloje

Gällivare savivaldybėje Šiaurės Švedijoje sparčiai kyla mūsų statoma skaldos gavybos technologinė linija. Šis projektas kasybos bendrovei – didžiulė investicija, mums – puiki proga parodyti, ką sugebame.

Skaitykite plačiau

Espo sprogdinamos uolienos netrūksta

Požeminės nuotekų valyklos Suomijos Espo miesto Blominmäki rajone statybos – tai unikalaus masto kasybos projektas. Mūsų patyrę darbuotojai žino, kaip tinkamai atlikti tokius darbus.

Skaitykite plačiau