Vertybės visuomet akivaizdžios

Vertybės gali atrodyti gana tolimos, tačiau jos visuomet atsispindi mūsų elgesyje ir dirbant, ir laisvalaikiu.

Mūsų vertybės yra akivaizdžios – tai gebėjimas bendradarbiauti su kitas žmonėmis. Savo pranešime apie mūsų strategiją Casimir teigia, jog mes žaidžiame, kad laimėtume, bet pergalė yra pagrįsta komandiniu darbu ir protingu ribotų išteklių naudojimu. Siekdami sėkmės, mes privalome veikti kaip vieninga Lemminkäinen. Mes turime sutelkti dėmesį į save ir pamiršti apie „juos".

Kaip vertybės atsispindi mūsų darbe? Aš tikiuosi, kad kiekvienas pamąstysite apie mūsų kasdienio darbo vertybes. Pavyzdžiui, „mes gerbiame ir pasitikime" žmonėms gali reikšti skirtingus dalykus. Kaip jūs parodote pagarbą ir pasitikėjimą savo kolegomis, klientais ir partneriais?

Taip pat tikiuosi, kad pasistengsite suprasti Lemminkäinen strategiją. Jūsų darbas taps dar svarbesnis ir reikšmingesnis, kai suprasite mūsų tikslus. Taigi stenkitės ir tikėkite, kad jūsų kolegos taip pat stengiasi. Atvirai teikite atsiliepimus, kadangi mes turime skatinti bendradarbiavimą ir teigiamą nusiteikimą.

Remiantis darbuotojų apklausos rezultatais, mes didžiuojamės savo darbdaviu. Tikiu, kad ateityje mes dar labiau didžiuosimės savo darbu. Teigiamas požiūris, sumani vadyba ir komandinis darbas – mūsų raktai į sėkmę.

Tania Jarrett
Vykdančioji vice prezidentė, Žmogiškieji ištekliai

Vertybės visuomet akivaizdžios

Svarbiausia – žmonės.
Mes gerbiame ir pasitikime.
Mes bendradarbiaujame dėl sėkmės.

2015.12.15

24 žmonėms tai patinka