Mobiliosios mašinos

Mes vykdome grindimo projektus visose savo veiklos šalyse, dažniausiai naudojame savo įrangą. Svarbu, kad mašinos nestovėtų „be darbo“, kai jų prireikia konkrečiame objekte.

Techninis asfaltavimo biuras pradėjo koordinuoti mūsų „flotilę" centralizuotai, taigi pasirūpinta, jog mašinos reikiamu laiku būtų reikiamoje vietoje. Mes perkeliame ir pagrindines mašinas, ir specialią įrangą ten, kur klientams jų reikia, į tas šalis, kur darbo sezonas pačiame įkarštyje.

Pavyzdžiui, neseniai perkėlėme asfalto įrenginį iš Suomijos į Rusiją, kur jo galios reikėjo projektui M4 greitkelyje.

Centralizacija sutaupo daug mūsų laiko. Per ateinančius trejus metus mūsų investicijų lygis bus mažesnis nei anksčiau. Flotilės mobilumas šį sezoną labai svarbus. Mes parduosime nereikalingas mašinas.

Techninis biuras atsakingas už flotilės valdymą ir valdymo metodų derinimą. Pagrindinis uždavinys – pritaikyti panašią praktiką visur, diegiant geriausius metodus ir patirtį. Kad nustatytume ryškiausius skirtumus, pradedame stebėti esminių rodiklių suvestines visose šalyse. Techninis biuras apima ir centrinę laboratoriją Suomijoje, kuri vis labiau koordinuos bendradarbiavimą su kitų šalių laboratorijomis.

Jei turite minčių ar pasiūlymų, susijusių su asfaltavimu, pasidalykite jomis su savo vadovu arba susisiekite su manimi tiesiogiai.

LeoKaariniemi
Grindimas, Techninis biuras

2015.06.08

22 žmonėms tai patinka