Likite su mumis

Ką norime pasakyti, kalbėdami apie tvarumą ar įmonės atsakomybę? Kodėl visi „Lemminkäinen“ darbuotojai turi domėtis šiais klausimais?

Tvarumas reiškia, kad į žmones, finansus ir ūkį reikia atsižvelgti tiek priimant sprendimus, tiek vykdant kasdienę veiklą. Socialinė įmonės atsakomybė reiškia tinkamos darbo aplinkos suteikimą darbuotojams ir rūpestį jais. Ji taip pat apima mūsų santykius su kitomis šalimis – klientais ir institucijomis. Stambi statybos įmonė daro neišvengiamą poveikį aplinkai. Mes mažiname neigiamą poveikį, gerindami energijos ir medžiagų efektyvumą ir mažindami mūsų produkcijos įtaką aplinkai (pavyzdžiui,...

2016.03.15

Vertybės visuomet akivaizdžios

Vertybės gali atrodyti gana tolimos, tačiau jos visuomet atsispindi mūsų elgesyje ir dirbant, ir laisvalaikiu.

Skaitykite plačiau

Patenkinti klientai skatina pelningą verslo veiklą

Mes turime puoselėti savo santykius su klientais ir tuo didžiuotis. Darbuotojai – kiekvienas iš mūsų – tai pats svarbiausias veiksnys, kuriant tvirtus ir ilgalaikius santykius su klientais. Mes suteikiame klientams reikiamas paslaugas reikiamu metu. Mūsų tikslas – vykdyti darbus su džiaugsmu ir pasididžiavimu.

Skaitykite plačiau

Mobiliosios mašinos

Mes vykdome grindimo projektus visose savo veiklos šalyse, dažniausiai naudojame savo įrangą. Svarbu, kad mašinos nestovėtų „be darbo“, kai jų prireikia konkrečiame objekte.

Skaitykite plačiau

Gerbiamas „Lemminkäinen“ komandos nary

Jūs skaitote pirmąjį mūsų Grupės personalo žurnalo leidinį. Jis leidžiamas aštuoniomis kalbomis visose mūsų veiklos valstybėse.

Skaitykite plačiau