Vieninga „Lemminkäinen“ įmonė stiprina poziciją rinkoje

Nuo 2015 m. pabaigos mūsų Infrastruktūros padalinio strategiją plėtojanti grupė sukūrė bendrą veiklos planą ir modelį.

Mes nustatėme padalinio tikslus 2019 metams ir siekiame tapti viena pirmaujančių Šiaurės Europos tiekėjų savo veiklos srityse. Mūsų tikslas – didinti pelną Švedijoje ir Norvegijoje. Tai pagrįsta infrastruktūros statybos išlaidomis, kurios numatytos valstybėms. Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje ieškome naujų ir sudėtingų infrastruktūros projektų, kuriuose galėtume panaudoti mūsų solidžią patirtį. Tačiau akivaizdu, kad nepakanka tiesiog spragtelėti pirštais ir laukti pelno. Augti turime visi...

2016.06.06

Likite su mumis

Ką norime pasakyti, kalbėdami apie tvarumą ar įmonės atsakomybę? Kodėl visi „Lemminkäinen“ darbuotojai turi domėtis šiais klausimais?

Skaitykite plačiau

Vertybės visuomet akivaizdžios

Vertybės gali atrodyti gana tolimos, tačiau jos visuomet atsispindi mūsų elgesyje ir dirbant, ir laisvalaikiu.

Skaitykite plačiau

Patenkinti klientai skatina pelningą verslo veiklą

Mes turime puoselėti savo santykius su klientais ir tuo didžiuotis. Darbuotojai – kiekvienas iš mūsų – tai pats svarbiausias veiksnys, kuriant tvirtus ir ilgalaikius santykius su klientais. Mes suteikiame klientams reikiamas paslaugas reikiamu metu. Mūsų tikslas – vykdyti darbus su džiaugsmu ir pasididžiavimu.

Skaitykite plačiau

Mobiliosios mašinos

Mes vykdome grindimo projektus visose savo veiklos šalyse, dažniausiai naudojame savo įrangą. Svarbu, kad mašinos nestovėtų „be darbo“, kai jų prireikia konkrečiame objekte.

Skaitykite plačiau

Gerbiamas „Lemminkäinen“ komandos nary

Jūs skaitote pirmąjį mūsų Grupės personalo žurnalo leidinį. Jis leidžiamas aštuoniomis kalbomis visose mūsų veiklos valstybėse.

Skaitykite plačiau