Lankstūs plėtros sprendimai

Hakatonas (angl. hackathon) – tai praktiška koncepcija, skirta rasi naujų idėjų bet kokio pobūdžio verslui. Tai inovacijų konkursas, kuriame išorės komandos kviečiamos ieškoti sprendimų iššūkiams, kuriuos joms pateikia įmonė.

Mūsų konkursas buvo pavadintas „InfraHack“, o jo dėmesys sutelktas į „Paving“ ir „Infra“ projektų segmentus. Jo tikslas – pateikti „Lemminkäinen“ specifiškai pritaikytus sprendimus, panaudojant naujas technologijas, siekiant pagerinti informacijos srautą ir veiklos efektyvumą. Renginys buvo labai sėkmingas! „InfraHack“ buvo greitas ir linksmas būdas daugiau sužinoti apie naujas technologijas ir idėjas bei rasti naujų būdų dirbti. Kartais net mažiausi pokyčiai duoda reikšmingų rezultatų....

2017.06.06

Sėkmės paslaptis – kruopštus planavimas ir bandomasis patikrinimas

Rantatunneli kelio tunelio Suomijos mieste Tamperėje projektas mums buvo unikalus daugeliu atžvilgiu. Šį penkerių metų trukmės projektą vainikavo tunelio atidarymas 2016 metų lapkritį. Projekte dalyvavo apie 190 specialistų ir 200 rangovų.

Skaitykite plačiau

Pakartotinai naudojamas asfaltas yra ekologiška ir ekonomiška

Ar žinote, kad asfaltas yra 100% perdirbamas ir kad pagal asfalto perdirbimą Lemminkäinen yra pasaulyje lyderiaujanti kompanija.

Skaitykite plačiau

Geresnės paslaugos už tinkamą kainą

„Lemminkäinen“ yra didelis pirkėjas statybos pramonės srityje. Visi kartu turime užtikrinti, kad įsigyjame aukštos kokybės produktus ir paslaugas už pačią geriausią kainą rinkoje. Mūsų perkamoji galia ir sprendimai tiesiogiai įtakoja mūsų subrangovų ir visos pramonės šakos vystymąsi.

Skaitykite plačiau

Vieninga „Lemminkäinen“ įmonė stiprina poziciją rinkoje

Nuo 2015 m. pabaigos mūsų Infrastruktūros padalinio strategiją plėtojanti grupė sukūrė bendrą veiklos planą ir modelį.

Skaitykite plačiau

Likite su mumis

Ką norime pasakyti, kalbėdami apie tvarumą ar įmonės atsakomybę? Kodėl visi „Lemminkäinen“ darbuotojai turi domėtis šiais klausimais?

Skaitykite plačiau

Vertybės visuomet akivaizdžios

Vertybės gali atrodyti gana tolimos, tačiau jos visuomet atsispindi mūsų elgesyje ir dirbant, ir laisvalaikiu.

Skaitykite plačiau

Patenkinti klientai skatina pelningą verslo veiklą

Mes turime puoselėti savo santykius su klientais ir tuo didžiuotis. Darbuotojai – kiekvienas iš mūsų – tai pats svarbiausias veiksnys, kuriant tvirtus ir ilgalaikius santykius su klientais. Mes suteikiame klientams reikiamas paslaugas reikiamu metu. Mūsų tikslas – vykdyti darbus su džiaugsmu ir pasididžiavimu.

Skaitykite plačiau

Mobiliosios mašinos

Mes vykdome grindimo projektus visose savo veiklos šalyse, dažniausiai naudojame savo įrangą. Svarbu, kad mašinos nestovėtų „be darbo“, kai jų prireikia konkrečiame objekte.

Skaitykite plačiau