Pakartotinai naudojamas asfaltas yra ekologiška ir ekonomiška

Ar žinote, kad asfaltas yra 100% perdirbamas ir kad pagal asfalto perdirbimą Lemminkäinen yra pasaulyje lyderiaujanti kompanija.

Mūsų užsakovai vis dažniau prašo ekologiškesnių dangų. Ilgalaikiai tyrimai, kuriuos atlikome tobulindami įrangą ir technologiją, mums padėjo išvystyti asfalto perdirbimą.  Didžiausias laimėtojas yra mus supanti aplinka Mes saugome neatsinaujinančius gamtinius resursus naudodami seną asfaltą kaip žaliavą. Asfaltas daugiausiai sudarytas iš mineralinių medžiagų mišinio ir rišiklio, bitumo. Naudodami seną asfaltą mes taupome mineralines medžiagas ir naftą, kuri naudojama bitumo gamybai. Papildoma...

2016.12.07

Geresnės paslaugos už tinkamą kainą

„Lemminkäinen“ yra didelis pirkėjas statybos pramonės srityje. Visi kartu turime užtikrinti, kad įsigyjame aukštos kokybės produktus ir paslaugas už pačią geriausią kainą rinkoje. Mūsų perkamoji galia ir sprendimai tiesiogiai įtakoja mūsų subrangovų ir visos pramonės šakos vystymąsi.

Skaitykite plačiau

Vieninga „Lemminkäinen“ įmonė stiprina poziciją rinkoje

Nuo 2015 m. pabaigos mūsų Infrastruktūros padalinio strategiją plėtojanti grupė sukūrė bendrą veiklos planą ir modelį.

Skaitykite plačiau

Likite su mumis

Ką norime pasakyti, kalbėdami apie tvarumą ar įmonės atsakomybę? Kodėl visi „Lemminkäinen“ darbuotojai turi domėtis šiais klausimais?

Skaitykite plačiau

Vertybės visuomet akivaizdžios

Vertybės gali atrodyti gana tolimos, tačiau jos visuomet atsispindi mūsų elgesyje ir dirbant, ir laisvalaikiu.

Skaitykite plačiau

Patenkinti klientai skatina pelningą verslo veiklą

Mes turime puoselėti savo santykius su klientais ir tuo didžiuotis. Darbuotojai – kiekvienas iš mūsų – tai pats svarbiausias veiksnys, kuriant tvirtus ir ilgalaikius santykius su klientais. Mes suteikiame klientams reikiamas paslaugas reikiamu metu. Mūsų tikslas – vykdyti darbus su džiaugsmu ir pasididžiavimu.

Skaitykite plačiau

Mobiliosios mašinos

Mes vykdome grindimo projektus visose savo veiklos šalyse, dažniausiai naudojame savo įrangą. Svarbu, kad mašinos nestovėtų „be darbo“, kai jų prireikia konkrečiame objekte.

Skaitykite plačiau

Gerbiamas „Lemminkäinen“ komandos nary

Jūs skaitote pirmąjį mūsų Grupės personalo žurnalo leidinį. Jis leidžiamas aštuoniomis kalbomis visose mūsų veiklos valstybėse.

Skaitykite plačiau