Gerb. „Lemminkäinen“ darbuotojau,

Nors bendrovės pavadinimas keičiasi, mūsų patirtis ir darbai išlieka, juos ir toliau galės matyti visuomenė.

Maždaug prieš tris metus „Lemmy“ žurnale rašiau: „Mūsų sėkmė remiasi mūsų patirtimi ir įgūdžiais.“ Net ir naujojoje bendrovėje šie žodžiai yra teisingi. Nors „Lemminkäinen“ pavadinimo nebeliks, kiekvieno darbuotojo kompetencija ir patirtis išliks. Galėsime didžiuotis šimtais puikių atsiliepimų, visuomenė ir toliau matys mūsų darbus, o mes galėsime remtis per daugybę metų projektų vykdymo metu išmoktomis pamokomis. „Lemminkäinen“ ir „YIT“ susijungus, mums reikės patirties ir kompetencijų, kad...

2017.12.12

Ieškome profesionalų

Planuojamas „Lemminkäinen“ ir YIT susijungimas šią vasarą buvo didelė naujiena „Lemminkäinen“ ir visos statybų pramonės darbuotojams. Turėdama ilgesnę nei šimtmečio patirtį statybų pramonėje, naujoji bendrovė užims stiprią finansinę padėtį ir generuos didelius pinigų srautus. Ji taps konkurencingu veikėju Šiaurės Europos rinkose.

Skaitykite plačiau

Lankstūs plėtros sprendimai

Hakatonas (angl. hackathon) – tai praktiška koncepcija, skirta rasi naujų idėjų bet kokio pobūdžio verslui. Tai inovacijų konkursas, kuriame išorės komandos kviečiamos ieškoti sprendimų iššūkiams, kuriuos joms pateikia įmonė.

Skaitykite plačiau

Sėkmės paslaptis – kruopštus planavimas ir bandomasis patikrinimas

Rantatunneli kelio tunelio Suomijos mieste Tamperėje projektas mums buvo unikalus daugeliu atžvilgiu. Šį penkerių metų trukmės projektą vainikavo tunelio atidarymas 2016 metų lapkritį. Projekte dalyvavo apie 190 specialistų ir 200 rangovų.

Skaitykite plačiau

Pakartotinai naudojamas asfaltas yra ekologiška ir ekonomiška

Ar žinote, kad asfaltas yra 100% perdirbamas ir kad pagal asfalto perdirbimą Lemminkäinen yra pasaulyje lyderiaujanti kompanija.

Skaitykite plačiau

Geresnės paslaugos už tinkamą kainą

„Lemminkäinen“ yra didelis pirkėjas statybos pramonės srityje. Visi kartu turime užtikrinti, kad įsigyjame aukštos kokybės produktus ir paslaugas už pačią geriausią kainą rinkoje. Mūsų perkamoji galia ir sprendimai tiesiogiai įtakoja mūsų subrangovų ir visos pramonės šakos vystymąsi.

Skaitykite plačiau

Vieninga „Lemminkäinen“ įmonė stiprina poziciją rinkoje

Nuo 2015 m. pabaigos mūsų Infrastruktūros padalinio strategiją plėtojanti grupė sukūrė bendrą veiklos planą ir modelį.

Skaitykite plačiau

Likite su mumis

Ką norime pasakyti, kalbėdami apie tvarumą ar įmonės atsakomybę? Kodėl visi „Lemminkäinen“ darbuotojai turi domėtis šiais klausimais?

Skaitykite plačiau

Vertybės visuomet akivaizdžios

Vertybės gali atrodyti gana tolimos, tačiau jos visuomet atsispindi mūsų elgesyje ir dirbant, ir laisvalaikiu.

Skaitykite plačiau