Apie Lemmy

Lemmy yra pasaulinis internetinis „Lemminkäinen Group“ darbuotojų žurnalas. Jis leidžiamas aštuoniomis kalbomis (suomių, švedų, danų, norvegų, estų, latvių, lietuvių ir rusų); per mėnesį jame publikuojami keturi nauji straipsniai. Spausdinimui skirta PDF dokumento versija parengiama keturis kartus per metus.

Susisiekite su Lemmy:

Lemmy@lemminkainen.com (anglų arba suomių kalbomis)
arba gimtąja kalba su savo valstybės kontaktiniu asmeniu (Edita Alkauskaitė, edita.alkauskaite@lemminkainen.com).

Vyriausioji redaktorė Susanna Inkinen, susanna.inkinen@lemminkainen.com, tel. +358 2071 54524
Generalinė redaktorė Arja Korhonen, arja.korhonen@lemminkainen.com, tel. +358 2071 58067
Redaktoriai ir maketavimas: Head Office Finland, anna-maria.wasenius@headofficefinland.fi, tel. +358 50 598 6802

Lietuva: Edita Alkauskaitė, edita.alkauskaite@lemminkainen.com 
Danija: Bo Lund Sørensen, bls@lemminkainen.dk
Estija: Merike Pillesson, merike.pillesson@lemminkainen.ee
Latvija: Davis Bautris, davis.bautris@lemminkainen.com
Norvegija: Tom André Aas,taa@lemminkainen.no 
Rusija: Olga Semenova-Tyan-Shanskaya, olga.semenova@lemminkainen.ru
Švedija: Risto Takkinen, risto.takkinen@lemminkainen.com

Lemminkäinen Group
P.O. Box 169
FI-00818 Helsinkis
Suomija