Apie Lemmy

Lemmy yra pasaulinis internetinis „Lemminkäinen Group“ darbuotojų žurnalas. Jis leidžiamas aštuoniomis kalbomis (suomių, švedų, danų, norvegų, estų, latvių, lietuvių ir rusų); per mėnesį jame publikuojami keturi nauji straipsniai. Spausdinimui skirta PDF dokumento versija parengiama keturis kartus per metus.

Susisiekite su Lemmy:

Lemmy@lemminkainen.com (anglų arba suomių kalbomis)
arba gimtąja kalba su savo valstybės kontaktiniu asmeniu (Rasa Gedviliene, rasa.gedviliene@lemminkainen.com).

Vyriausioji redaktorė Susanna Inkinen, susanna.inkinen@lemminkainen.com, tel. +358 2071 54524
Generalinė redaktorė Arja Korhonen, arja.korhonen@lemminkainen.com, tel. +358 2071 58067
Redaktoriai ir maketavimas: Fokus Media Finland, Eeva-Maria Lidman, eeva-maria.lidman@fokusmedia.fi, tel. +358 40 779 0108

Lietuva: Rasa Gedvilienė, rasa.gedviliene@lemminkainen.com
Danija: Bo Lund Sørensen, bls@lemminkainen.dk
Estija: Merike Pillesson, merike.pillesson@lemminkainen.ee
Latvija: Davis Bautris, davis.bautris@lemminkainen.com
Norvegija: Tom André Aas, taa@lemminkainen.no 
Rusija: Olga Semenova-Tyan-Shanskaya, olga.semenova@lemminkainen.ru
Švedija: Susana Friberg, ext-susana.friberg@lemminkainen.com