Atsakomybės pasidalijimas įkvepia

Atsakingas darbas – tai konkurencinis privalumas, kuris yra aptariamas ir plėtojamas visuose mūsų darbo sektoriuose ir veikimo šalyse.

Siekdama toliau plėtoti savo tvarumo perspektyvą, Lemminkäinen pavasarį sudarė aštuonių narių projekto komandą. Mes taip pat rengėme seminarus dalyviams iš visų mūsų darbo sektorių ir veikimo šalių. Bendras jų kiekis sudarė apie 100 žmonių, įskaitant ir išorinius ekspertus.

Proceso savininkas, Robert Blumberg, Lemminkäinen Asfaltavimo padalinio Vykdantysis viceprezidentas, sako, kad projektas viršijo lūkesčius. „Žmonės rado laiko ir dalyvavo," – teigia Blumberg.

„Projektas yra išskirtinai tarptautinis. Kultūrinių skirtumų ir skirtingų darbo metodų suvokimas padėjo mums rasti naujų tvarumo skatinimo perspektyvų," – sako Projektų vadovė Nina Karhula.

Aplinkosaugos, sveikatos, saugos ir kokybės vadovas Thomas Holmsen džiaugiasi, kad darbuotojai iš skirtingų šalių turėjo galimybę dalyvauti. „Tai naujas, dalyvavimą skatinantis, darbo būdas. Aš tikiuosi, kad jis bus taikomas ir ateities projektuose."

Pasak Holmsen, atliktas darbas yra svarbus prekinio ženklo plėtrai. „Žmonės – mūsų svarbiausias resursas."

Lemminkäinen įmonėje tvarumas visada reiškė veiksmą. „Mes pradėjome perdirbto ir žemos temperatūros asfalto gamybą. Ryžtingos mūsų investicijos į darbo saugą padeda mums pasiekti vadinamąjį nulio nelaimingų atsitikimų tikslą. Mes privalome kuo aktyviau skleisti šį požiūrį ir už savo įmonės ribų," – sako Karhula.

Tekstas: Johanna Paasikangas-Tella
Nuotraukos: Nina Karhula

Risto Kupila, Janika Ranua, Marika Hällsten, Jari Kautonen & Kati Kaskiala.

2015.07.14

7 žmonėms tai patinka