Visu greičiu pirmyn!

Asfaltavimo padalinio lūkesčiai dėl naujos strategijos yra dideli, tačiau realūs.

Pasak Suomijos Asfaltavimo padalinio gamybos, įrangos ir techninės priežiūros vadovo Juhos Mäkiaho , žmonės daug tikisi iš naujos strategijos. Jie žino, kad sėkmingas strategijos įgyvendinimas reikalauja sunkaus darbo. Tam tikra prasme jaučiamos žmonių abejonės ir priešinimasis pokyčiams. „Strategijos įgyvendinimas reikalauja sunkaus vadovybės ir specialistų darbo. Pavyzdžiui, regionų vadovai buvo savarankiškai atsakingi už pardavimą, gamybą ir asfaltavimą. Dėl naujos strategijos jų darbas ta...

2016.05.10

Geroji verslo praktika

Vykdydama savo veiklą, „Lemminkäinen“ vadovaujasi Elgesio kodeksu. Mūsų atitikties politikoje yra nurodyta Elgesio kodekso reikšmė kasdieniam darbui.

Skaitykite plačiau

Leiskite varikliui pailsėti!

Rekomenduojame sutrumpinti nereikalingą mechanizmų naudojimo trukmę. Nutraukime darbą tuščia eiga, nes jis turi poveikio mūsų išlaidoms ir aplinkai.

Skaitykite plačiau

Sauga yra svarbi

Greitai prasidės asfaltavimo sezonas. Nepamirškite patikrinti, ar jūsų apsauginės priemonės parengtos naujam sezonui.

Skaitykite plačiau

Nauji namai: Posteljooni masina gyventojus

Mes statome naujus butus Käpylä, išskirtiniame Helsinkio rajone. Butai šiuo metu yra parduodami. Kaisu ir Ronald Sneitz išsirinko 80 kvadratinių metrų butą viršutiniame Posteljooni aukšte.

Skaitykite plačiau

Dėmesys mūsų stiprybėms

Naujoje asfaltavimo padalinio strategijoje yra trys iniciatyvos: svarbiausia - žmonės, veiklos modelis ir augimo platforma. Veiklos modelio iniciatyva visų pirma bus pradėta vykdyti Suomijoje. Mes paklausėme asfaltavimo padalinio vadovo Robi Blumberg, techninio biuro mechanizmų vadovo Poul Friedrich ir objekto vadovo Marko Wendelin, kaip ji yra vykdoma kasdieniame darbe.

Skaitykite plačiau

Stambūs projektai kuria ateitį

Visas Suomijos Pastatų statybos padalinys naudojasi stambių projektų vykdymo metu įgyta patirtimi. Padalinyje jau įgyvendinama nauja vadybos sistema. Mes pakalbinome vykdantįjį vice prezidentą Pauli Mäkelä, plėtros vadovą Hanne Perälä ir projekto inžinierių Jarkko Lahti apie naują padalinio strategiją.

Skaitykite plačiau

Didžiulė patirtis ir atviras bendradarbiavimas: infrastruktūros projektų pelno augimo pagrindas

Kompetentingi darbuotojai yra labai svarbūs, įgyvendinant infrastruktūros projektų padalinio strategiją. Mes pakalbinome vykdantįjį vice prezidentą Harri Kailasalo, gamybos vadovą Andreas Elsing ir ilgametį darbuotoją Martti Kauppinen.

Skaitykite plačiau

Didžiulė pažanga darbų saugos srityje

Daugiau praktikos – mažiau problemų ir nelaimingų atsitikimų. Jei naujasis darbo metodas yra natūralus, pažanga – ilgalaikė.

Skaitykite plačiau