Automatizuota asfalto gamyba

Iš Tuusulos asfalto gamyklos bokšto atsiveria platūs panoraminiai vaizdai į Helsinkio tarptautinį oro uostą bei Helsinkio metropoliteno rajoną Suomijoje. Tačiau didžiausio Šiaurės šalyse gamybos padalinio veiklos horizontai siekia daug toliau, nei akis užmato.

Kai pakankamai karšta, net akmuo prakaituoja. Tuo galima įsitikinti Sammonmäki asfalto gamykloje Tuusulos mieste, esančiame netoli Helsinkio, kur, pasitelkiant džiovinimo būgnus ir maišykles, skirtingų granuliometrinės sudėties klasių mineralinės medžiagos paverčiamos į tuzinus skirtingų asfalto rūšių. Šalia esantys įrenginiai dirba su bitumo savybėmis daugybei skirtingų paskirčių. „Žinoma, tam reikia energijos. Čia esančios įrangos pakaktų apšildyti pusę Helsinkio,“ – sako Kimmo Karjala ,...

2017.12.05

Infrastruktūros projektams kuriami nauji pardavimo įrankiai

Naujasis infrastruktūros projektų veiklos modelis integruoja šio segmento veiklas už šalies sienų. Naujieji įrankiai pirmiausia buvo įdiegti pardavimų srityje.

Skaitykite plačiau

„RAIN“ perkelia statybos pramonę į kitą lygmenį

Kas išskiria JAV sprinterių komandą iš kitų? Sklandus komandinis darbas, susikalbėjimas tarp komandos narių bei tai, kad kiekvienas tiksliai žino, ką jam reikia padaryti, kad komanda pasiektų bendrą tikslą. Kaip mums tai įgyvendinti statybos srityje? Tai buvo didysis klausimas, kurį kolektyviai gvildeno „RAIN“ projekto dalyviai šios vasaros praktiniame seminare.

Skaitykite plačiau

Pažinti save ir suprasti kitus

Geras bosas – didelė vertybė. Mes norime visiems savo vadovams padėti dar geriau atlikti savo pareigas. Pavasarį vykę mūsų mokymo kursai suteikė vadovams galimybę geriau pažinti save ir pasisemti žinių apie darbą su kitais.

Skaitykite plačiau

Skaitmeninis žvilgsnis į naujus namus

Pristatome naujas priemones ir paslaugas, kurios padės mūsų gyvenamosios paskirties objektais besidomintiems klientams susidaryti aiškesnį vaizdą, kaip atrodys jų būsimi namai.

Skaitykite plačiau

Nauji namai – šviesus ir erdvus būstas Posteljooni daugiabutyje

Kaisu ir Ronald‘as Sneitz‘ai lankosi Posteljooni daugiabučio Helsinkyje (Suomija) penktajame aukšte esančiame bute, kuris netrukus taps jų namais.

Skaitykite plačiau

Viskas, ką mes darome, kuria vertę suinteresuotiems asmenims

„Lemminkäinen“ stato namus, komercinius pastatus, kelius ir įvairius antžeminius ir požeminius infrastruktūros objektus. Tam reikia darbo, žaliavų, energijos ir vandens.

Skaitykite plačiau

Matyti bendrą vaizdą

„Lean Six Sigma“ projektai padėjo mums nemažai sutaupyti tiesiant Sankt Peterburgo ,,Vakarų didelio greičio diametro“ greitkelį.

Skaitykite plačiau

Atvira ir greita komunikacija

Vykdant „Rantaväylä“ tunelio projektą Tamperėje paaiškėjo, kokia svarbi komunikacija statybos projekte. Ilgiausią kelio tunelį Suomijoje miesto centre pastatė jungtinės veiklos partneriai. Mes buvome pagrindinis rangovas.

Skaitykite plačiau