Tania Jarrett

Vykdančioji viceprezidentė, Personalo skyrius „Lemminkäinen“ būstinė, Helsinkis, Suomija

Aš gimiau Lapenrantoje. Jaunystę praleidau Juveskiulėje. Dabar esu įsikūrusi Helsinkyje ir Tamperėje su savo suaugusiais vaikais. Mano tėvas – anglas, taigi mano karjera klostėsi įvairiose valstybėse. Dėl to aš jaučiuosi esanti europietė ir nepriskiriu savęs konkrečiai vietai.

Aš dirbu Personalo skyriaus vadove „Lemminkäinen" įmonėje. Turiu aprėpti platų visų sektorių barą. Nors mes veikiame įvairiose valstybėse, taikome bendrą, nuoseklią ir veiksmingą praktiką, pavyzdžiui, darbo užmokesčio srityje. Mano tikslas – padėti žmonėms dalytis geriausia patirtimi visoje Grupėje, kad galėtume nuolat ją plėtoti. Man labai patinka įkvepiantys žmonės, galintys įsitraukti į karštas diskusijas. Aš mėgstu dirbti su žmonėmis. Laisvalaikiu gaminu maistą su draugais. Kartais bėgioju viena, tai padeda man perkrauti vidines baterijas.

Geriausias dalykas mano darbe – kai diskutuojant aš galiu pakeisti asmens nusistatytą mąstymo metodą.

Jei viskas būtų įmanoma, aš norėčiau suteikti žmonėms gebėjimą kiekvieną rytą sutikti kaip galimybę. Mes galėtume prabusti tikėdami pokyčiais.

Robert Blumberg paklausė manęs, ką aš darau kitaip nei anksčiau ir ko tai padėjo man pasiekti? Aš įtraukiau visų mūsų veiklos valstybių personalo skyrius į plėtros politiką. Mūsų laukia ilgas kelias, tačiau aš žinau, kad kartu mes sugebėsime efektyviai ir veiksmingai veikti.

Ko norėtumėte paklausti kolegų: Kas suteikia jums energijos darbe?

Susitikite su ankstesniu pašnekovu
Robert Blumberg

2015.05.04

28 žmonėms tai patinka