Robert Blumberg

Vykdantysis viceprezidentas, asfaltavimas „Lemminkäinen“ būstinė, Helsinkis, Suomija

Aš esu keliaujantis žmogus iš Turku miesto, Suomijoje. Ten gimiau prieš 40 metų. Visada jaučiau, kad turiu išvažiuoti. Vasaros darbai Vokietijoje ir diplominis darbas Kajaani, Suomijoje, visiškai pakeitė mano požiūrį. Gyvenimas vyksta ir už Turku ribų. Gavęs Åbo Akademi universiteto inžinerijos magistro laipsnį, dirbau įvairiose pasaulio vietose. Ketverius metus mes gyvenome Kinijoje, o pastaraisiais metais daugiausia laiko praleidau Vokietijoje. Mes su žmona turime keturis vaikus ir nedidelį šunį. Artimiausiu metu kraustysimės iš Turku į Espoo – mano žmonos gimtinę.

Aš dirbu „Lemminkäinen" Asfaltavimo skyriaus vadovu. Įmonėje pradėjau dirbti metų pabaigoje ir vis dar turiu daug ko išmokti. Esu atsakingas už labiausiai tarptautinį „Lemminkäinen" segmentą, o ypač – už darbą Šiaurės ir Baltijos šalyse.

Geriausias dalykas mano darbe – susitikimas su patyrusiais specialistais įvairiose valstybėse. Jaučiuosi laukiamas, nepaisant, kad esu kitos srities specialistas.

Jei viskas būtų įmanoma, padaryčiau, kad visi „Lemminkäinen" darbuotojai kalbėtų ta pačia kalba. Taip būtų paprasčiau suvaldyti situaciją. Per pastaruosius metus mūsų segmentas pasiekė puikių rezultatų. Tačiau, aš manau, jog turime daug tobulėjimo sričių.

Ko norėčiau paklausti kolegos: Ką tu darai kitaip nei anksčiau ir ko tai padėjo pasiekti?

Kitas „Lemminkäinen" komandos narys atsakys į klausimą ir pateiks klausimą kitam kolegai.

Tekstas: Johanna Paasikangas-Tella
Nuotraukos: Tomi Nuotsalo

2015.03.23

13 žmonėms tai patinka