Pastolių statybos komanda

Pastatų statyba, Ylöjärven Emmin Kammari Housing Company, Suomija

„Pastolių statybos komanda yra atsakinga už daugiabučio pastato pastolių statybą: surenkamuosius elementus, grindų klojinius, sutvirtinimus ir gaminių kėlimą į viršutinius aukštus. Mūsų komandoje yra pastolių įrengimo meistras, matininkas, keturi staliai, sutvirtinimo strypų montuotojas ir krano operatorius. Dauguma mūsų jau daug metų dirba vienoje komandoje."

Pastolių statybos meistras Tero Suolaniemi sako, kad komanda pavyzdingai dirba kartu. Pastoliai pastatomi greitai, darbo kokybė puiki, o komanda laikosi sutarto grafiko. Jokių papildomų darbų atlikti nereikia.

Komandos nariai sako, kad svarbu laikytis sutarto grafiko: „Norėdami išvengti skubos paskutiniais darbo etapais, turime dirbti sparčiai. Todėl, jei reikia, mes padedame vienas kitam." Vyrai sutinka, kad geriausia dirbti lauke, išskyrus tuos atvejus, kai būna blogas oras. Visa šių vyrų veikla ir jų darbų kokybė rodo puikią komandos dvasią.

Tekstas: Riitta Sippola, nuotrauka: Harri Hinkka

Pastolių statybos komanda

Nuotraukoje: matininkas Pekka Helminen (1), stalius Tapio Yltävä (2), stalius Teppo Nieminen (3), stalius Ismo „Olli" Ollenberg (4), stalius Ilkka Seppälä (5), sutvirtinimo strypų montuotojas Petri Juustovaara (6) ir pastolių statybos meistras Tero Suolaniemi (7). Komandoje taip pat dirba krano operatorius Kristian Vaari (nuotraukoje nėra).

2015.03.10

5 žmonėms tai patinka