Komandinė dvasia ant ledo

Suomijos statybų įmonių ledo ritulio komandos vasario mėnesį varžėsi dėl Cramo ledo ritulio taurės. Varžybos vyko Helsinkio ledo rūmuose.

„Lemminkäinen" turi ledo ritulio komandą daugiau nei septynerius metus. „Šiuo metu komandoje yra apie 30 vyrų ir mes kviečiame naujus žaidėjus", – pasakoja Juha Luostarinen, komandos kapitonas ir steigėjas.

Komanda treniruojasi kartą per savaitę. „Vienintelis mūsų reikalavimas naujokams – ledo ritulio apranga."

„Lemminkäinen" Suomijos ledo ritulio komandos nariai atstovauja įvairiems įmonės sektoriams ir eina įvairias pareigas. Dauguma žaidėjų turi žaidimo įgūdžių, tačiau kai kurie iš jų pradėję žaisti visai neseniai.

„Komandoje mes visi esame lygūs. Paprastai kalbamės apie viską, net ir apie darbą. Darbdaviui laisvalaikio grupės yra labai naudingos, kadangi nariai laikosi komandinės dvasios savo darbe", – sako Juha.

Pagrindiniai komandos tikslai – treniruotis ir tuo mėgautis, tačiau požiūris į rungtynes yra rimtas. Žaidėjai pralaimėjo pirmąsias dienos rungtynes rezultatu 0:4, bet vėliau susitelkė, laimėjo likusias rungtynes ir visą turnyrą. Apdovanojimą įteikė NHL legenda Esa Tikkanen. Komandinis darbas apima visas žmonių emocijas.

Praneškite mums apie įdomią laisvalaikio grupę. Geromis idėjomis verta pasidalyti!

Tekstas: Johanna Paasikangas-Tella
Nuotraukos: Tomi Nuotsalo

Nuotrauka

Visi už vieną. Kairėje (gale) – Lemminkäinen komanda: Tero Lehmuskoski, Toni Laine, Juha Luostarinen, Mikael Forstén ir Antti Kokkonen.

Tegu mankšta tampa jūsų gyvenimo dalimi

Nuolat mankštinkitės ir išbandykite naujas sporto šakas. Jūs puikiai jausitės, geriau miegosite ir turėsite daugiau energijos darbui ir žaidimui. 2,5 valandos lengvos mankštos arba 1 valanda ir 15 minučių intensyvaus fizinio krūvio per savaitę pagerins jūsų ištvermę.

2015.03.20

17 žmonėms tai patinka