Kelio tiesimas Rusijoje

Asfalto gamyklos ir kelių statybos laboratorijos Sankt Peterburge darbo baras – keliai, kraštovaizdžio formavimas ir bendradarbiavimas su logistikos centrais. Darbų sezono laikotarpiu gamyba gali trukti visą parą.

„Aš galiu įvertinti asfalto kokybę, tik pažvelgęs į jį," – juokauja Pavel Osiyan, mūsų kelių statybos padalinio Sankt Peterburge vadovas.

Pavel dirba įmonėje jau devynerius metus. Jis įsidarbino Lemminkäinen, studijuodamas inžineriją ir ekonomiką. Šiandien Pavel koordinuoja 82 padalinio darbuotojų darbą.

Asfalto gamykla Sankt Peterburge yra viena iš penkių mūsų gamyklų ir viena iš dviejų mieste, kur gaminamas pilamasis asfaltas. Gamyklos pajėgumai siekia apie 130 000 tonų per metus, įskaitant išorinius pardavimus ir mūsų sunaudojimą.

Tai suteikia didelės atsakomybės, tačiau yra įdomus iššūkis, pasak Pavel. „Taisyklės ir reglamentai kasmet tampa griežtesni, todėl mes turime palaikyti kokybę."

Verslo širdis

Kokybė yra tai, ką, be abejonės, supranta kokybės direktorė Valeria Lavrukhina. Ji kontroliuoja kokybę nuo vadinamųjų pradinių medžiagų iki galutinio produkto.

Valeria sutaria dėl asfalto formulės su klientu ir koordinuoja kiekvienos gamyklos laboratorijų darbą. Jei kas nors nepavyksta, Valeria sprendžia problemą. „Kartais situacija gali tapti įtempta," – šypsosi ji.

Pristatome Andrey Zebrov, asfalto gamybos vadovą. Pasak Pavel, asfalto gamykla yra statybos padalinio širdis, o Andrey yra jo galva. Jis užtikrina, kad gamykla dirbtų nuolat ir be prastovų.

„Man pasisekė su komanda," – apibendrina Pavel. "Kad ir kas nutiktų, mes visuomet veikiame kartu."

Tekstas: Anastasia Lozhko
Nuotraukos: Sergey Grachev

2015.10.06

21 žmonėms tai patinka