Karina Tommik

Betonavimo darbų stažuotoja Taline

Man 23-eji, atvykau iš Rakverės – nedidelio miestelio Šiaurės Estijoje. Neseniai baigiau Talino technologijos universitetą ir gavau geotechnologijos bakalauro laipsnį.

Aš dirbu stažuotoja Betonavimo darbų ir geotechnologijos skyriuje. Daugiausia dirbu su betonavimo darbų projektais (pavyzdžiui, tiltų). Aš padedu objekto ir projekto vadovams parengti dokumentus. Kartais man tenka būti statybos aikštelėje. Jau antrą kartą dirbu Lemminkäinen įmonėje; pirmą kartą joje atlikau praktiką.

Geriausias dalykas mano darbe – bendradarbiai. Vyrauja tokia atmosfera, kad kiekvienas norime padėti vienas kitam, o mūsų darbo etika – labai stipri. Man taip pat patinka darbų įvairovė – nepasitaiko vienodų, nuobodžių dienų.

Jei nebūtų apribojimų statybų srityje, aš norėčiau, kad daugiau moterų studijuotų statybos ir inžinerijos mokslus. Mano nuomone, verslui tai būtų tikrai naudinga.

Andris Velmunsks paklausė, ar aš turiu daug susitelkimo reikalaujantį pomėgį. Man labai patinka laipiojimas uolomis ir alpinizmas. Keturis ar penkis kartus per savaitę treniruojuos Estijos laipiojimo sporto salėse ir kartą ar du kartus per metus vykstu į užsienį. Aš esu laipiojusi uolomis ir kopusi į kalnus Italijoje, Šveicarijoje, Norvegijoje, Portugalijoje ir Ispanijoje.

Norėčiau paklausti kolegos, kokius savo kolegų bruožus jūs labiausiai vertinate?

Susitikite su ankstesniu pašnekovu
Andris Velmunsks

Tekstas: Steve Roman
Nuotraukos: Sergei Zjuganov

2015.09.22

9 žmonėms tai patinka