Anne Agnvall

Anne dirba Švedijos padalinio žmogiškųjų išteklių skyriaus vadove.

Aš gimiau Oulu, didžiausiame Šiaurės Suomijos mieste. Dešimties metų laikotarpiu mokiausi Helsinkio Ekonomikos ir verslo administravimo mokykloje ir ėjau žmogiškųjų išteklių ir valdymo konsultantės pareigas Helsinkyje. Aš persikėliau į Stokholmą 2006 m. Prieš pradėdama dirbti su Lemminkäinen, vykdžiau įvairius darbus žmogiškųjų išteklių Švedijos IT, bankininkystės ir draudimo sektoriuose.

Aš tapau padalinio žmogiškųjų išteklių vadove rugsėjo pradžioje. Šiuo metu esu vienintelė žmogiškųjų išteklių darbuotoja Švedijos Lemminkäinen įmonėje. Mano pareigos apima visus žmogiškųjų išteklių aspektus – nuo administracinių ir veiklos klausimų iki verslo strategijos aptarimo. Aš esu asfaltavimo ir infrastruktūros projektų valdymo komandų bei Grupės žmogiškųjų išteklių valdymo komandos narė.

Geriausias dalykas mano darbe – bendravimas su žmonėmis. Aš stengiuosi dirbti į verslą orientuotu metodu laikydamasi mūsų vertybių ir būti dėmesinga asmeniniams poreikiams. Manau, kad tai yra vadinamoji aptarnavimo profesija, ir man sekasi, kai vadovai, prižiūrėtojai ir darbuotojai manimi pasikliauja.

Vertybės yra artimos man. Aš noriu būti drauge Lemminkäinen tampant įmone, kurioje mes padedame dirbti vienas kitam, bendraujame ir priimame sprendimus laikydamiesi savo vertybinių nuostatų.

Karina Tommik paklausė, kokį savo kolegų bruožą aš labiausiai vertinu. Aš vertinu atvirumą, teisingumą, sąžiningumą ir gebėjimą sutelkti dėmesį į sprendimus. Siekdami tobulinti savo darbinį įvaizdį, mes turime gauti sąžiningą ir konstruktyvų atsiliepimą apie savo darbą ir kurti atvirą atmosferą, kur išklausoma skirtingų nuomonių.

Aš norėčiau paklausti kolegos, kas jį/ją labiausiai įkvepia statybos ir konstrukcijos srityje?

Susitikite su ankstesniu pašnekovu
Karina Tommik

Teksts:
Nuotrauka: Erja Lempinen

2015.12.15

8 žmonėms tai patinka