Andris Velmunsks

Jauniausias Lemminkäinen regionų vadovas dirba Rygoje, Latvijoje.

Esu kelių inžinierius. Gimiau Bauskoje, Latvijos pietinėje dalyje. Praleidęs metus universitete pradėjau dirbti kelių statyboje. Nuo to laiko nesustoju! Šį verslą esu matęs iš įvairų kampų, turiu ir viešųjų pirkimų, ir gamybos proceso, ir kelių statybos patirties.

Kaip Lemminkäinen vadovo Latvijoje, mano pirmoji užduotis: patikslinti finansinius dalykus ir kainodarą – kad viskas būtų aišku ir suprantama. Tai – mano „žiemos namų darbai". Dabar esu susitelkęs naujiems tikslams: kaip gerinti rezultatus, kelti našumą, neviršijant nustatytų sąnaudų, taip pat analizuoju ir sunkiosios technikos valandines sąnaudas.

Labiausiai darbe patinka tai, kad, anot latviško priežodžio, niekas nežiūri į tavo pirštus. Taip, daugeliui dalykų reikia patvirtinimo iš vadovybės, bet tol, kol prisiimu atsakomybę už rezultatus, galiu planuoti savo darbus.

Jeigu nebūtų jokių apribojimų, kločiau kelius naudodamas 100 procentų perdirbtą asfaltą. Domiuosi draugo latvio veikla – jis neseniai pristatė Jungtinėse Valstijose atliktą tyrimą: ten jau taikoma ši technologija, bet kol kas dar yra ankstyvos stadijos.

Energijos semiuosi iš veiklos, kuri visiškai užvaldo mano mintis konkrečią akimirką. Juk negali galvoti apie darbą, kai važiuoji motociklu bekelės trasa!

Savo kolegos paklausčiau: Kokia laisvalaikio veikla tave priverčia maksimaliai susikaupti?

Kitas šios serijos „Lemminkäinen" komandos narys atsakys į Andris užduotą klausimą.

Teksto autorius: Scott Diel
Nuotraukų autorius: Artūrs Daukulis

2015.06.08

30 žmonėms tai patinka