Fredrik Sarvell

Regiono vadovas infrastruktūros projektams Švedijoje

Man 38 metai, esu kilęs iš Nišiopingo miesto, esančio į pietus nuo Stokholmo. Turiu mokslų magistro laipsnį Stokholmo Karališkajame technologijos institute su statybos inžinerijos ir statybos valdymo specializacija. Dirbu regiono vadovu infrastruktūros projektams Vidurio Švedijoje. Dirbti pradėjau 2016 m. gegužės mėn. Šiuo metu vykdome daug svarbių projektų, įskaitant žemės kasimo ir asfaltavimo darbus Arlandos oro uoste. Atliekame Stokholmo Värtahamnen uosto senosios krantinės remonto ir...

2017.11.07

Superžvaigdė: Tommi Pelkonenas, tunelio darbų vadovas

Tommi Pelkonenas, tunelio darbų vadovas metro statybos objekte Espoo mieste, esančiame šalia Helsinkio, atlieka pagrindinį vaidmenį užtikrinant sklandų projektų įgyvendinimą tiek tarptautiniu, tiek kliento lygmeniu. Pasak jo kolegų, Tommi darbas retai matomas viešumoje, bet jis yra puikus darbų vadovas. Skaitykite daugiau apie mūsų Superžvaigždę!

Skaitykite plačiau

Darbas bendrovėje „Lemminkäinen“ vasaros sezono metu

Šią vasarą mes vėl priėmėme padirbėti kelis studentus iš Suomijos. Trijų dirbusių studentų mes pasiteiravome, kaip jie vertintų savo darbo bendrovėje „Lemminkäinen“ patirtį. Joona, Hanna-Kaisa ir Jesse vasaros sezono metu dirbo pagal savo studijų kryptį.

Skaitykite plačiau

Šeši klausimai YIT prezidentui ir generaliniam direktoriui Kari Kauniskangas

Anot prezidento ir generalinio direktoriaus Kari Kauniskangas, kuruojančio YIT ir „Lemminkäinen“ susijungimą, susijungimo tikslas yra sėkminga plėtra, kurioje pagrindinis vaidmuo tenka darbuotojams.

Skaitykite plačiau

Komandos formavimas

Mūsų grindų riedulio komanda Rusijoje perėjo visas kategorijas – nuo naujokės ir dalyvės su vardiniu kvietimu („wildcard“) iki užtikrintos nugalėtojos.

Skaitykite plačiau

Jani‘s Himanen‘as (Jani Himanen) – gręžimo įrangos operatorius, „Infra Projects“

Jani‘s Himanen‘as, pasak jo bendradarbių, gerai išmano savo darbą ir yra darbštus, puikiai sutaria su kitais. Kolegos pastebėjo, jog jis turi „auksines“ rankas. Mes nusprendėme pakalbinti patį Jani‘į ir sužinoti apie jį daugiau.

Skaitykite plačiau

Specialiųjų žemės darbų ekspertė

Anniną Peisą (Annina Peisa) retai pamatysi sėdinčią prie darbo stalo – čia ją galima rasti tik tuomet, kai prispaudžia reikalai. Kai esi atsakingas už specialiuosius darbus, turi gerai išmanyti tvarkomus objektus.

Skaitykite plačiau

Jani Ruti

Dailidė, pastatų statyba, Suomija

Skaitykite plačiau

Teisiniai straipsniai ir boksas

Mūsų pagrindinis teisininkas Sankt Peterburge Dmitri Korontshik pradėjo bokso treniruotes maždaug prieš penkerius metus. Sporto salėje jis lankosi 4–5 kartus per savaitę.

Skaitykite plačiau