Asfaltavimo karalienės

Iki šiol asfaltavimo srityje dirbo daugybė vyrų, bet panašu, kad ši tendencija keičiasi. Norvegijos Tionsbergo mieste trečdalis mūsų darbuotojų yra moterys.

„Aš dirbau asfaltavimo darbus 30 metų, – sako meistrė ir viena labiausiai patyrusių mūsų darbuotojų Norvegijoje Nina Ullmann . – Man patinka dirbti lauke įvairiose vietose ir sutikti naujus žmones", – teigia ji. Eli Auglend daug metų dirbo mechanizmų operatore, o Ina Karoline Helleberg ir Katrine Henriksen yra šios srities naujokės. 2016 m. Ingvild Skjauff pradėjo dirbti kaip mokinė, o June Mai Berg vadovauja biurui. Ina Karoline valdo asfalto klotuvą. „Atrodo gana paprasta, bet reikia būti...

2016.12.06

Rizikos valdymas

Sėkmingas rizikos valdymas padeda mums laimėti konkursus ir paspartina projektų vykdymą.

Skaitykite plačiau

Saulėtas oras asfaltuotojų brigadoms!

Kaijaleena Vesala žvelgia pro langą. Ar liūtis baigsis iki devintos valandos, kaip žadėta, ar reikės keisti darbo planus?

Skaitykite plačiau

Niels Jørgen Nielsen

2016 m. rugpjūtį sukanka 40-ies metų Nielso darbo įmonėje „Lemminkäinen“ jubiliejus.

Skaitykite plačiau

Dalyvavimo konkursuose menas

Taline veikianti ir darbų pasiūlymus teikianti komanda įgijo gerą formą. Ji padėjo užtikrinti įdomius Talino oro uosto atnaujinimo projekto darbus.

Skaitykite plačiau

Johnas Löfgrenas

Johnas yra Švedijos Asfaltavimo ir mineralinių užpildų padalinio kokybės, aplinkosaugos ir darbo aplinkos vadovas.

Skaitykite plačiau

Puikus nulis

Nelaimingų atsitikimų požiūriu nulis yra puikus rezultatas.

Skaitykite plačiau

Skaitmeninių ryšių komanda kuria bendrą Lemminkäinen tinklalapį

Lemminkäinen Grupės ryšių ir rinkodaros skyrius veikia visose aštuoniose mūsų veiklos vykdymo valstybėse – jis atsakingas už informacijos sklaidos įsipareigojimus, susijusius su Lemminkäinen kaip biržine bendrove. Skyriuje yra dvi komandos: Grupės ryšių ir skaitmeninių ryšių. Skaitmeninių ryšių komandoje dirba keturi darbuotojai.

Skaitykite plačiau

Saugos ambasadorius iš Norvegijos

Thomas Holmsen mėgsta darbų saugą. Prieš trejus metus jis tapo Lemminkäinen Aplinkosaugos vadovu; po 18 mėnesių pradėjo dirbti ir darbų saugos srityje.

Skaitykite plačiau