Saulėtas oras asfaltuotojų brigadoms!

Kaijaleena Vesala žvelgia pro langą. Ar liūtis baigsis iki devintos valandos, kaip žadėta, ar reikės keisti darbo planus?

Kaijaleena Vesala dirba Vasos regioninio biuro statybos objektų vadove Suomijos vakarinėje pakrantėje. Ji ir jos kolega Jere Kallio užtikrina, kad penkių asfaltuotojų brigadų darbas vyktų pagal planą ir grafiką. Vasos regione mes vykdome vyriausybės, miesto, savivaldybių, kitų statybos įmonių, bendrovių ir privačių asmenų užsakytus darbus. Statybos objektų brigados tą pačią dieną gali dirbti dvidešimtyje skirtingų vietų. Kartais darbuotojai asfaltuoja privataus namo kiemą, kartais tenka taisy...

2016.10.11

Niels Jørgen Nielsen

2016 m. rugpjūtį sukanka 40-ies metų Nielso darbo įmonėje „Lemminkäinen“ jubiliejus.

Skaitykite plačiau

Dalyvavimo konkursuose menas

Taline veikianti ir darbų pasiūlymus teikianti komanda įgijo gerą formą. Ji padėjo užtikrinti įdomius Talino oro uosto atnaujinimo projekto darbus.

Skaitykite plačiau

Johnas Löfgrenas

Johnas yra Švedijos Asfaltavimo ir mineralinių užpildų padalinio kokybės, aplinkosaugos ir darbo aplinkos vadovas.

Skaitykite plačiau

Puikus nulis

Nelaimingų atsitikimų požiūriu nulis yra puikus rezultatas.

Skaitykite plačiau

Skaitmeninių ryšių komanda kuria bendrą Lemminkäinen tinklalapį

Lemminkäinen Grupės ryšių ir rinkodaros skyrius veikia visose aštuoniose mūsų veiklos vykdymo valstybėse – jis atsakingas už informacijos sklaidos įsipareigojimus, susijusius su Lemminkäinen kaip biržine bendrove. Skyriuje yra dvi komandos: Grupės ryšių ir skaitmeninių ryšių. Skaitmeninių ryšių komandoje dirba keturi darbuotojai.

Skaitykite plačiau

Saugos ambasadorius iš Norvegijos

Thomas Holmsen mėgsta darbų saugą. Prieš trejus metus jis tapo Lemminkäinen Aplinkosaugos vadovu; po 18 mėnesių pradėjo dirbti ir darbų saugos srityje.

Skaitykite plačiau

Žaidimas geromis kortomis

Tor Arne Fenes – Lemminkäinen laboratorijos technikas ir vienas geriausių pokerio žaidėjų Norvegijoje. Jis galėtų žaisti kaip profesionalas, tačiau leidžia laiką su gerais kolegomis Trumsės miesto įmonės skyriuje.

Skaitykite plačiau

Anne Agnvall

Anne dirba Švedijos padalinio žmogiškųjų išteklių skyriaus vadove.

Skaitykite plačiau