Jani‘s Himanen‘as (Jani Himanen) – gręžimo įrangos operatorius, „Infra Projects“

Jani‘s Himanen‘as, pasak jo bendradarbių, gerai išmano savo darbą ir yra darbštus, puikiai sutaria su kitais. Kolegos pastebėjo, jog jis turi „auksines“ rankas. Mes nusprendėme pakalbinti patį Jani‘į ir sužinoti apie jį daugiau.

Papasakokite šiek tiek apie save. Dirbu Mäntyharju, rytinėje Suomijos dalyje. Atlieku įvairius statybų darbus. Esu „Lemminkäinen“ gręžimo įrangos operatorius, taip pat turiu savo ekskavatorių, o laisvalaikiu užsiimu ralio krosu. Pasitaikius progai, man patinka perrinkti ir remontuoti variklius, automobilius. Esu vedęs ir turiu dvi mažas dukras. Esu labai laimingas, kad mano žmona supranta, koks įtemptas yra mano darbas. Man patinka mano darbų įvairovė. Pagal išsilavinimą esu elektrikas. Kokia...

2017.08.01

Specialiųjų žemės darbų ekspertė

Anniną Peisą (Annina Peisa) retai pamatysi sėdinčią prie darbo stalo – čia ją galima rasti tik tuomet, kai prispaudžia reikalai. Kai esi atsakingas už specialiuosius darbus, turi gerai išmanyti tvarkomus objektus.

Skaitykite plačiau

Jani Ruti

Dailidė, pastatų statyba, Suomija

Skaitykite plačiau

Teisiniai straipsniai ir boksas

Mūsų pagrindinis teisininkas Sankt Peterburge Dmitri Korontshik pradėjo bokso treniruotes maždaug prieš penkerius metus. Sporto salėje jis lankosi 4–5 kartus per savaitę.

Skaitykite plačiau

Anglies pėdsako skaičiavimas

Už mūsų asfalto projektų anglies pėdsako skaičiavimą atsakinga projekto komanda žino kiekvieno gamybos etapo anglies pėdsaką.

Skaitykite plačiau

Harri’is Tolonenas

Harri’is, kuriam kovą sukaks 40 metų, dirba betono purškėju tunelių statybos aikštelėse. Jei viskas eisis pagal planą, vyras iki kito rudens darbuosis naujojoje vandens nuotekų valykloje Espo miesto Suomijoje Blominmäki rajone.

Skaitykite plačiau

Ivanas Otsheretainyi’is

Direktorius asfalto dangų tiesimo projektams, Rusija

Skaitykite plačiau

Traktorių traukimo varžybos

Kai Ove Bøe yra įmonės „Lemminkäinen“ asfalto gamyklos Foruse (Norvegija) meistras ir vienas geriausių dyzelinių traktorių traukimo varžybų Norvegijoje dalyvių.

Skaitykite plačiau

Asfaltavimo karalienės

Iki šiol asfaltavimo srityje dirbo daugybė vyrų, bet panašu, kad ši tendencija keičiasi. Norvegijos Tionsbergo mieste trečdalis mūsų darbuotojų yra moterys.

Skaitykite plačiau