Johnas Löfgrenas

Johnas yra Švedijos Asfaltavimo ir mineralinių užpildų padalinio kokybės, aplinkosaugos ir darbo aplinkos vadovas.

„Aš esu iš Umeo miesto. Gimiau verslininkų šeimoje. Studijavau inžineriją. Pradėjau savo karjerą kaip statybos objekto vadovas. Prieš beveik 25 metus manęs buvo paprašyta pradėti spręsti kokybės, aplinkosaugos ir darbo aplinkos klausimus ir problemas. Įmonėje „Lemminkäinen" pradėjau dirbti 2014 m. rudenį. Mano darbas susijęs su CE ženklinimo, sertifikavimo ir audito dokumentų formomis, sistemomis, IT programomis ir mokymų kursais. Be darbo Asfaltavimo ir mineralinių užpildų padalinyje, dirbu ...

2016.04.27

Puikus nulis

Nelaimingų atsitikimų požiūriu nulis yra puikus rezultatas.

Skaitykite plačiau

Skaitmeninių ryšių komanda kuria bendrą Lemminkäinen tinklalapį

Lemminkäinen Grupės ryšių ir rinkodaros skyrius veikia visose aštuoniose mūsų veiklos vykdymo valstybėse – jis atsakingas už informacijos sklaidos įsipareigojimus, susijusius su Lemminkäinen kaip biržine bendrove. Skyriuje yra dvi komandos: Grupės ryšių ir skaitmeninių ryšių. Skaitmeninių ryšių komandoje dirba keturi darbuotojai.

Skaitykite plačiau

Saugos ambasadorius iš Norvegijos

Thomas Holmsen mėgsta darbų saugą. Prieš trejus metus jis tapo Lemminkäinen Aplinkosaugos vadovu; po 18 mėnesių pradėjo dirbti ir darbų saugos srityje.

Skaitykite plačiau

Žaidimas geromis kortomis

Tor Arne Fenes – Lemminkäinen laboratorijos technikas ir vienas geriausių pokerio žaidėjų Norvegijoje. Jis galėtų žaisti kaip profesionalas, tačiau leidžia laiką su gerais kolegomis Trumsės miesto įmonės skyriuje.

Skaitykite plačiau

Anne Agnvall

Anne dirba Švedijos padalinio žmogiškųjų išteklių skyriaus vadove.

Skaitykite plačiau

Sprogdinimų ekspertas

Dešimtys kilogramų dinamito mieste ar dešimtys tūkstančių kilogramų skystųjų sprogmenų Laplandijos plynėse – tai Juha Viitala stichija: šis žmogus yra atsakingas už sprogdinimo darbus Suomijos statybų aikštelėse.

Skaitykite plačiau

Kelio tiesimas Rusijoje

Asfalto gamyklos ir kelių statybos laboratorijos Sankt Peterburge darbo baras – keliai, kraštovaizdžio formavimas ir bendradarbiavimas su logistikos centrais. Darbų sezono laikotarpiu gamyba gali trukti visą parą.

Skaitykite plačiau

Karina Tommik

Betonavimo darbų stažuotoja Taline

Skaitykite plačiau