Traktorių traukimo varžybos

Kai Ove Bøe yra įmonės „Lemminkäinen“ asfalto gamyklos Foruse (Norvegija) meistras ir vienas geriausių dyzelinių traktorių traukimo varžybų Norvegijoje dalyvių.

Traktorių traukimo varžybos yra konkurencingas sportas. Per varžybas reikia kuo toliau nutempti sunkų krovinį. „Varžybų klasėje, kurioje aš dalyvauju, važiuojama 70 metrų ilgio keliu. Jei traktoriui pavyksta nutempti krovinį iki pat kelio pabaigos, dalyvis iš karto paskelbiamas laimėtoju. Tačiau, jei tokių dalyvių yra keli, mes kartojame rungtį su dar sunkesniu kroviniu“, – pasakoja Foruso asfalto gamyklos meistras Kai Ove Bøe.   „Galima varžytis įvairiose klasėse. Mano traktoriai varžosi...

2016.12.20

Asfaltavimo karalienės

Iki šiol asfaltavimo srityje dirbo daugybė vyrų, bet panašu, kad ši tendencija keičiasi. Norvegijos Tionsbergo mieste trečdalis mūsų darbuotojų yra moterys.

Skaitykite plačiau

Rizikos valdymas

Sėkmingas rizikos valdymas padeda mums laimėti konkursus ir paspartina projektų vykdymą.

Skaitykite plačiau

Saulėtas oras asfaltuotojų brigadoms!

Kaijaleena Vesala žvelgia pro langą. Ar liūtis baigsis iki devintos valandos, kaip žadėta, ar reikės keisti darbo planus?

Skaitykite plačiau

Niels Jørgen Nielsen

2016 m. rugpjūtį sukanka 40-ies metų Nielso darbo įmonėje „Lemminkäinen“ jubiliejus.

Skaitykite plačiau

Dalyvavimo konkursuose menas

Taline veikianti ir darbų pasiūlymus teikianti komanda įgijo gerą formą. Ji padėjo užtikrinti įdomius Talino oro uosto atnaujinimo projekto darbus.

Skaitykite plačiau

Johnas Löfgrenas

Johnas yra Švedijos Asfaltavimo ir mineralinių užpildų padalinio kokybės, aplinkosaugos ir darbo aplinkos vadovas.

Skaitykite plačiau

Puikus nulis

Nelaimingų atsitikimų požiūriu nulis yra puikus rezultatas.

Skaitykite plačiau

Skaitmeninių ryšių komanda kuria bendrą Lemminkäinen tinklalapį

Lemminkäinen Grupės ryšių ir rinkodaros skyrius veikia visose aštuoniose mūsų veiklos vykdymo valstybėse – jis atsakingas už informacijos sklaidos įsipareigojimus, susijusius su Lemminkäinen kaip biržine bendrove. Skyriuje yra dvi komandos: Grupės ryšių ir skaitmeninių ryšių. Skaitmeninių ryšių komandoje dirba keturi darbuotojai.

Skaitykite plačiau