Darbas bendrovėje „Lemminkäinen“ vasaros sezono metu

Šią vasarą mes vėl priėmėme padirbėti kelis studentus iš Suomijos. Trijų dirbusių studentų mes pasiteiravome, kaip jie vertintų savo darbo bendrovėje „Lemminkäinen“ patirtį. Joona, Hanna-Kaisa ir Jesse vasaros sezono metu dirbo pagal savo studijų kryptį.

Joona Åström, a mžius – 23 m. Pozicija analitikos srityje Infrastruktūros projektų technikos skyriuje Helsinkyje „Esu kilusi iš Juveskiulės miesto, dvejus metus studijavau pagal tarptautinę programą Aalto universitete Mikelyje, Rytų Suomijoje. Rudenį tęsiu mokslus pagal verslo analitikos magistrantūros studijų programą. Taip pat, pagal studentų mainų programą šešis mėnesius praleidau Jonsėjaus universitete Pietų Korėjoje. Galimybė čia padirbėti atsirado absolventų sąskrydyje Aalto universitet...

2017.10.10

Šeši klausimai YIT prezidentui ir generaliniam direktoriui Kari Kauniskangas

Anot prezidento ir generalinio direktoriaus Kari Kauniskangas, kuruojančio YIT ir „Lemminkäinen“ susijungimą, susijungimo tikslas yra sėkminga plėtra, kurioje pagrindinis vaidmuo tenka darbuotojams.

Skaitykite plačiau

Komandos formavimas

Mūsų grindų riedulio komanda Rusijoje perėjo visas kategorijas – nuo naujokės ir dalyvės su vardiniu kvietimu („wildcard“) iki užtikrintos nugalėtojos.

Skaitykite plačiau

Jani‘s Himanen‘as (Jani Himanen) – gręžimo įrangos operatorius, „Infra Projects“

Jani‘s Himanen‘as, pasak jo bendradarbių, gerai išmano savo darbą ir yra darbštus, puikiai sutaria su kitais. Kolegos pastebėjo, jog jis turi „auksines“ rankas. Mes nusprendėme pakalbinti patį Jani‘į ir sužinoti apie jį daugiau.

Skaitykite plačiau

Specialiųjų žemės darbų ekspertė

Anniną Peisą (Annina Peisa) retai pamatysi sėdinčią prie darbo stalo – čia ją galima rasti tik tuomet, kai prispaudžia reikalai. Kai esi atsakingas už specialiuosius darbus, turi gerai išmanyti tvarkomus objektus.

Skaitykite plačiau

Jani Ruti

Dailidė, pastatų statyba, Suomija

Skaitykite plačiau

Teisiniai straipsniai ir boksas

Mūsų pagrindinis teisininkas Sankt Peterburge Dmitri Korontshik pradėjo bokso treniruotes maždaug prieš penkerius metus. Sporto salėje jis lankosi 4–5 kartus per savaitę.

Skaitykite plačiau

Anglies pėdsako skaičiavimas

Už mūsų asfalto projektų anglies pėdsako skaičiavimą atsakinga projekto komanda žino kiekvieno gamybos etapo anglies pėdsaką.

Skaitykite plačiau

Harri’is Tolonenas

Harri’is, kuriam kovą sukaks 40 metų, dirba betono purškėju tunelių statybos aikštelėse. Jei viskas eisis pagal planą, vyras iki kito rudens darbuosis naujojoje vandens nuotekų valykloje Espo miesto Suomijoje Blominmäki rajone.

Skaitykite plačiau