Niels Jørgen Nielsen

2016 m. rugpjūtį sukanka 40-ies metų Nielso darbo įmonėje „Lemminkäinen“ jubiliejus.

„Man 62 metai. Atvykau iš mažo Danijos miestelio Ølholmo, esančio šalia Uldumo. Aš esu vedęs ir turiu tris vaikus. Išmokau remontuoti automobilius, dirbdamas su „Renault" importo įmone. Iki įsidarbindamas bendrovėje „Lemminkäinen", dirbau įmonėse „Villadsens Fabrikker" ir „Icopal". Savo darbą atlieku Uldumo dirbtuvėse, jose dirba ir vienas iš mano sūnų. Pradėjau dirbti įmonėje „Lemminkäinen" prieš 40 metų ir remontavau įrangą. 38 metus remontavau didelius asfalto klotuvus ir volus, bet prieš...

2016.09.13

Dalyvavimo konkursuose menas

Taline veikianti ir darbų pasiūlymus teikianti komanda įgijo gerą formą. Ji padėjo užtikrinti įdomius Talino oro uosto atnaujinimo projekto darbus.

Skaitykite plačiau

Johnas Löfgrenas

Johnas yra Švedijos Asfaltavimo ir mineralinių užpildų padalinio kokybės, aplinkosaugos ir darbo aplinkos vadovas.

Skaitykite plačiau

Puikus nulis

Nelaimingų atsitikimų požiūriu nulis yra puikus rezultatas.

Skaitykite plačiau

Skaitmeninių ryšių komanda kuria bendrą Lemminkäinen tinklalapį

Lemminkäinen Grupės ryšių ir rinkodaros skyrius veikia visose aštuoniose mūsų veiklos vykdymo valstybėse – jis atsakingas už informacijos sklaidos įsipareigojimus, susijusius su Lemminkäinen kaip biržine bendrove. Skyriuje yra dvi komandos: Grupės ryšių ir skaitmeninių ryšių. Skaitmeninių ryšių komandoje dirba keturi darbuotojai.

Skaitykite plačiau

Saugos ambasadorius iš Norvegijos

Thomas Holmsen mėgsta darbų saugą. Prieš trejus metus jis tapo Lemminkäinen Aplinkosaugos vadovu; po 18 mėnesių pradėjo dirbti ir darbų saugos srityje.

Skaitykite plačiau

Žaidimas geromis kortomis

Tor Arne Fenes – Lemminkäinen laboratorijos technikas ir vienas geriausių pokerio žaidėjų Norvegijoje. Jis galėtų žaisti kaip profesionalas, tačiau leidžia laiką su gerais kolegomis Trumsės miesto įmonės skyriuje.

Skaitykite plačiau

Anne Agnvall

Anne dirba Švedijos padalinio žmogiškųjų išteklių skyriaus vadove.

Skaitykite plačiau

Sprogdinimų ekspertas

Dešimtys kilogramų dinamito mieste ar dešimtys tūkstančių kilogramų skystųjų sprogmenų Laplandijos plynėse – tai Juha Viitala stichija: šis žmogus yra atsakingas už sprogdinimo darbus Suomijos statybų aikštelėse.

Skaitykite plačiau