Prisijunkite prie mūsų komandos

Lemminkäinen įmonėje dirba apie 5,600 statybos ir kitų sričių profesionalų. Maždaug pusė iš jų dirba Suomijoje, tuo tarpu kita pusė – kitose šalyse, daugiausia Rusijoje, Skandinavijos ir Baltijos šalyse.

Mūsų stiprybė slypi darbo bendruomenėje. Visoje įmonėje vyrauja didelė komandinė dvasia, mūsų įmonės skyriai ir komandos kartu dirba sklandžiai, o kolegos palaiko vienas kitą. Sutelkiame dėmesį į priežiūros darbą, kurio kokybė, pasak mūsų darbuotojų atsiliepimų, vis gerėja.

Lemminkäinen darbuotojai kyla karjeros laiptais ir mes vertiname darbuotojų atsidavimą darbui. Dauguma buvusių darbuotojų, kurį laiką padirbėję kitose įmonėse, sugrįžta pas mus. Kadangi esame tarptautinė įmonė, dažnai darbe naudojame anglų, rusų ir kitas kalbas.

Sutelkiame dėmesį į darbą komandoje ir tikslų siekimą, tačiau manome, kad darbe svarbu ne tik dirbti bet ir atsipalaiduoti. Jūsų spintoje neturi kabėti kostiumas, kad galėtumėte dirbti pas mus. Su mūsų komunikabiliais vadovais galima  lengvai susisiekti ir bendrauti.

Daugiau nei pusė mūsų profesionalų ir didelė dalis samdomo personalo dirba statybos vietose ir kituose objektuose, todėl darbo sauga mums yra labai svarbi ir tai yra mūsų visų atsakomybė.