Korporacijos istorija

Šimtas statybos metų

Asfaltti Osakeyhtiö Lemminkäinen grupelės verslininkų įkurtas Helsinkyje 1910 metais. Iš pradžių įmonės veikla apsiribojo tik hidroizoliacijos ir asfalto aikštelėmis, taip pat kelio darbais. Skaitykite plačiau apie įmonės gimimą.

Netrukus prie savo darbų sąrašo įmonė pridėjo betoninius produktus, tokius kaip laiptų konstrukcijos.

Verslo horizontai išsiplėtė po Suomijos nepriklausomybės nuo Rusijos 1917 metais. 1920 metais Lemminkäinen atidarė nuosavą stogų dangos gamyklą ir 1930-aisiais įmonės tyrimai ir plėtros darbai buvo vykdomi asfalto produkcijai. Lemminkäinen pardėjo gaminti karšto mišinio asfaltą ir pasirašė savo pirmąsias sutartis dėl kelio grindinio tiesimo. Po Antrojo pasaulinio karo Lemminkäinen palaipsniui perėmė lyderiavimą Suomijos asfalto grindinio rinkoje dėl organinio augimo bei greito įsisavinimo. Skaitykite plačiau apie Lemminkäinen asfalto grindinio verslą.

Naujoji Lemminkäinen stogo dangos gamykla buvo užbaigta 1950 metais Lohja mieste ir betono produktų gamyba perkelta iš Helsinkio į Tuusula 1960-aisiais. Įmonė taip pat pradėjo vykdyti civilinės inžinerijos bei dažymo darbus.

Horizontų plėtimas

Stiprus Lemminkäinen augimas prasidėjo 1970-aisiais. Santykinai nedidelė „deguto firma" buvo performuota į tarptautinę statybos įmonę. Įmonės statybos projektų eksportas buvo nutaikytas į buvusią Sovietų Sąjungą ir Afriką. 1975-aisiais Lemminkäinen savo dėmesį nukreipė į Oy Alfred Palmberg Ab, kuris tapo Lemminkäinen statybos darbų centru.

1989-aisiais Lemminkäinen akcijos pirmą kartą pateko į OMX Helsinkio mainų ne biržinės prekybos sąrašą, o 1995 metais jos buvo perkeltos į oficialų OMX sąrašą